Niedziela 2 kwietnia CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 12:00 do 16:00

Le Mans Classic 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Le Mans Classic 2027

Le Mans Classic, organizowany na terenie 24-godzinnego wyścigu Le Mans, to impreza dla klasycznych samochodów sportowych. Podczas Le Mans Classic odbywają się wyścigi klasycznych samochodów. Uczestniczące klasyczne samochody są podzielone na sześć różnych epok. Każdy pojazd, który bierze udział w 24-godzinnym wyścigu Le Mans lub jest porównywalnym samochodem lub modelem. Nie spotkasz tu również samochodów po 1979 roku, ponieważ nie są one dozwolone.

Oprócz wyścigów możesz także oglądać pokazy i brać udział w aukcji. Odbywają się one na terenie toru Bugatti.

Jakie klasyczne samochody zobaczysz podczas Le Mans Classic 2027

Jak wspomniano wcześniej, pojazdy podzielone są na sześć różnych epok. Oznacza to, że naprawdę zobaczysz wszystkiego po trochu. Jednak wszystkie są samochodami sportowymi, tylko te są dozwolone. Nie znajdziecie tu również pojazdów z okresu po 1979 roku, nie wolno nimi jeździć.

Godziny otwarcia Le Mans Classic 2027

Le Mans Classic odbywa się co roku w lipcu od czwartku do niedzieli. Godziny otwarcia: W czwartek strona jest otwarta od 2:00 do około 6:00, w piątek od 8:00 do około 3:00, w sobotę od 8:00 do około 11:30 oraz w niedzielę od 12:00 do około 5:00. Te wydłużone godziny otwarcia dają mnóstwo czasu na cieszenie się wszystkimi odbywającymi się wyścigami i wszystkimi innymi wspaniałymi rzeczami, jakie ma do zaoferowania Le Mans Classic.

Opłaty za wstęp do Le Mans Classic 2027

Kupując bilet masz dostęp do strony Le Mans Classic każdego dnia. Opłaty za wstęp do Le Mans Classic zaczynają się od 120 euro. Więcej informacji na temat biletów można znaleźć na stronie Le Mans Classic.