30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Klasyk Le Mans 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Klasyk Le Mans 2026

Le Mans Classic, organizowany na terenie 24-godzinnego wyścigu Le Mans, to impreza dla klasycznych samochodów sportowych. Podczas Le Mans Classic odbywają się wyścigi klasycznych samochodów. Uczestniczące klasyczne samochody są podzielone na sześć różnych epok. Każdy pojazd, który bierze udział w 24-godzinnym wyścigu Le Mans lub jest porównywalnym samochodem lub modelem. Nie spotkasz tu również samochodów po 1979 roku, ponieważ nie są one dozwolone.

Oprócz wyścigów możesz także oglądać pokazy i brać udział w aukcji. Odbywają się one na terenie toru Bugatti.

Godziny otwarcia Le Mans Classic 2026

Le Mans Classic odbywa się co roku w lipcu od czwartku do niedzieli. Godziny otwarcia: W czwartek strona jest otwarta od 2:00 do około 6:00, w piątek od 8:00 do około 3:00, w sobotę od 8:00 do około 11:30 oraz w niedzielę od 12:00 do około 5:00. Te wydłużone godziny otwarcia dają mnóstwo czasu na cieszenie się wszystkimi odbywającymi się wyścigami i wszystkimi innymi wspaniałymi rzeczami, jakie ma do zaoferowania Le Mans Classic.

Opłaty za wstęp do Le Mans Classic 2026

Kupując bilet masz dostęp do strony Le Mans Classic każdego dnia. Opłaty za wstęp do Le Mans Classic zaczynają się od 120 euro. Więcej informacji na temat biletów można znaleźć na stronie Le Mans Classic.

Parkowanie w Le Mans Classic 2026

Parking jest dostępny na terenie Bugatti Circuit. Cena biletu parkingowego tutaj wynosi 20 €. Istnieje również możliwość zaparkowania samochodu w innym miejscu, ale potem trzeba przejść się na miejsce.

Weź udział w Le Mans Classic 2026

Jeśli posiadasz klasyczny samochód, który spełnia wymagania, możesz sam wziąć udział w Le Mans Classic. Następnie możesz kupić specjalne bilety, które dają Ci dostęp do 30 minut czasu wyścigu. Chcesz więcej niż 30 minut wyścigu? Następnie możesz zapytać o możliwości na stronie Le Mans Classic.

Wybierz się na wycieczkę na Le Mans Classic 2026

Le Mans Classic 2026 trwa od czwartku do niedzieli. Ponieważ nie chcesz przegapić niczego z tych dni, idealnie jest pozostać w pobliżu toru. W ten sposób możesz cieszyć się wszystkimi organizowanymi wydarzeniami, aw międzyczasie możesz cieszyć się miastem i jego okolicami. Więcej informacji o pobliskich obiektach noclegowych można znaleźć na stronie Le Mans Classic.