Niedziela 3 marca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 10:00 do 14:00

Klasyk Le Mans 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Klasyk Le Mans 2024

Klasyk Le Mans to impreza dla klasycznych samochodów sportowych, która odbywa się raz na dwa lata na terenie 24-godzinnego wyścigu Le Mans. Impreza składa się z serii wyścigów klasycznych samochodów, które wcześniej brały udział w 24-godzinnym wyścigu Le Mans lub porównywalnych samochodów tego samego modelu. W konkursie mogą brać udział tylko samochody sprzed 1979 roku. Samochody spełniające te wymagania są podzielone na sześć różnych epok.
Oprócz wyścigów w Le Mans Classic jest więcej do zobaczenia. Na terenie Bugatti Circuit odbywają się również pokazy i aukcje samochodów.

Godziny otwarcia Le Mans Classic 2024

Le Mans Classic odbywa się co roku w lipcu od czwartku do niedzieli. Godziny otwarcia: W czwartek strona jest otwarta od 2:00 do około 6:00, w piątek od 8:00 do około 3:00, w sobotę od 8:00 do około 11:30 oraz w niedzielę od 12:00 do około 5:00. Te wydłużone godziny otwarcia dają mnóstwo czasu na cieszenie się wszystkimi odbywającymi się wyścigami i wszystkimi innymi wspaniałymi rzeczami, jakie ma do zaoferowania Le Mans Classic.

Opłaty za wstęp do Le Mans Classic 2024

Kupując bilet masz dostęp do strony Le Mans Classic każdego dnia. Opłaty za wstęp do Le Mans Classic zaczynają się od 120 euro. Więcej informacji na temat biletów można znaleźć na stronie Le Mans Classic.

Parking w Le Mans Classic

Parking jest dostępny na terenie Bugatti Circuit. Cena biletu parkingowego tutaj wynosi 20 €. Istnieje również możliwość zaparkowania samochodu w innym miejscu, ale potem trzeba przejść się na miejsce.