FILTRY

Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany
Ustaw kierunek malejący

  • €24,950
    Odrestaurowany | rzadkie | samochód europejski | 1971 Ref.nr: o1609

Szukam Opel?

Zarejestruj się, a damy Ci znać, kiedy będzie dostępny

Kupujemy twoje Opel!

Czy masz Opla i chcesz go sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego magazynu

Kontakt

Opel Aukcja

Zobacz nasze online Opel aukcja klasycznych samochodów. Nowa aukcja co 2 tygodnie. Od i dla naszych klientów.

Zobacz naszą aukcję

Twój specjalista Opel
Opel

Klasyczny samochód Opla na sprzedaż w ERclassics

Kiedy kupujesz klasyczny samochód Opla?
Z jakiego powodu zamierzasz kupić klasyczny samochód Opla? Planujesz fajną wycieczkę wzdłuż wybrzeża lub chcesz pojechać na wakacje z rodziną w swoim klasyku? Może lubisz jeździć klasycznymi rajdami lub odwiedzać zabawne pokazy i wydarzenia. Bez względu na powód, dla którego chcesz kupić klasycznego Opla, ER Classics ma w magazynie klasyczne samochody na każdą okazję.

Jak kupić klasyczny samochód Opla?
W ERclassics znajdziesz różne klasyczne samochody Opla na prawie każdą kieszeń. Niezależnie od Twoich potrzeb, nasi eksperci od klasycznych samochodów są gotowi pomóc Ci znaleźć wymarzony samochód. Wśród wielu modeli Opla, które często oferujemy w sprzedaży, jest Opel Olympia, Kapitän, Rekord, Kadett, Manta, GT, Kadett Rallye i Opel Komandor.

Masz na myśli klasyczny samochód? Zajrzyj na naszą obszerną stronę internetową, aby uzyskać pełny przegląd klasycznych Opli. Znajdziesz stronę produktu dla każdego samochodu z fotorelacją, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami w tle. Dostarczając jak najwięcej informacji o klasycznym samochodzie, mamy nadzieję, że pomożemy Ci znaleźć swój wymarzony samochód. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Nasi eksperci od klasycznych samochodów służą Ci niezobowiązującą radą.

Chcesz kupić klasyczny samochód Opla w ER Classics?
Oferujemy wysokiej jakości klasyczne samochody marki Opel, często odrestaurowane i oceniane na 125 punktów przez nasz własny warsztat. Specjalizujemy się również w rejestracji i inspekcjach, a transport na cały świat do Twoich drzwi wejściowych jest możliwy.

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online
Kupując klasyczny samochód Opla, oczywiście pomogą Ci nasi eksperci od klasycznych samochodów, którzy poprowadzą Cię przed, w trakcie i po zakupie. Od 2008 roku specjalizujemy się w światowej sprzedaży klasycznych samochodów. Kupujesz swój następny klasyczny samochód w ER Classics, największym w Europie salonie klasycznych samochodów online?

Wymienić lub sprzedać klasyczny samochód Opla?
Oprócz zakupu klasycznych samochodów możesz również skontaktować się z nami w sprawie sprzedaży lub wymiany swojego Opla. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych ekspertów od klasycznych samochodów.