Filtruj

Niedziela 3 lipca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OPEN od 12:00 do 16:00 - lipiec i sierpień OPEN jak zwykle
Ustaw kierunek malejący


Twój specjalista Mercedes Benz
Mercedes Benz

Klasyczny samochód Mercedes-Benz na sprzedaż w ERclassics

Kiedy kupujesz klasyczny samochód Mercedes-Benz?
Z jakiego powodu zamierzasz kupić klasyczny samochód Mercedesa? Planujesz fajną wycieczkę wzdłuż wybrzeża latem? Jedziesz z partnerem czy raczej z całą rodziną? A może planujesz jeździć w rajdach klasycznych. Bez względu na powód, dla którego kupujesz klasyczny samochód, ERclassics ma odpowiedni klasyczny samochód dla każdego entuzjasty Mercedes-Benz.

Jak kupić klasyczny samochód Mercedesa?
W E&R Classics mamy szeroką i zróżnicowaną gamę klasyków Mercedes-Benz. Możesz pomyśleć o modelach takich jak Mercedes-Benz 230 SL, 250 SL lub Pagoda 280 SL. A może kultowy Mercedes-Benz 190 SL? Posiadamy również różne modele Mercedesów z serii W107 takie jak 350 SL, 450 SL, 500 SL i 560 SL. Niezależnie od Twojego budżetu lub życzeń, nasi eksperci od klasycznych samochodów zrobią wszystko, co w ich mocy, aby znaleźć dla Ciebie odpowiedni klasyk.

Aby pomóc Ci wybrać klasyczny samochód Mercedesa, który najbardziej Ci odpowiada, dostępny jest obszerny reportaż fotograficzny, wideo, zdjęcia 360 stopni i informacje o klasycznym samochodzie każdego klasyka. W ten sposób możesz szybko i łatwo przeglądać cały nasz asortyment cyfrowo z domu. Jeśli wolisz odwiedzić nasz salon wystawowy w Waalwijk, jest to oczywiście również możliwe. Jeśli znalazłeś interesujący Cię klasyczny samochód Mercedes-Benz, skontaktuj się bez żadnych zobowiązań z jednym z naszych ekspertów od klasycznych samochodów, który z przyjemnością Ci pomoże.

Chcesz kupić klasyczny samochód Mercedes-Benz w ER Classics?
Jeśli interesuje Cię zakup klasycznego samochodu Mercedes, dobrze trafiłeś. W ERclassics jakość zawsze jest na pierwszym miejscu. Dlatego oferujemy wysokiej jakości klasyki Mercedes-Benz, które często były gruntownie odnawiane. Każdy sprzedany samochód jest sprawdzany w 125 punktach przez jednego z naszych 20 mechaników. Specjalizujemy się również w rejestracji i inspekcjach, a transport na cały świat do Twoich drzwi wejściowych jest możliwy.

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online
Kiedy szukasz klasycznego samochodu Mercedes-Benz, nasi eksperci od klasycznych samochodów pomogą Ci przed, w trakcie i po zakupie. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży samochodów zabytkowych od 2008 roku. Czy kupujesz swój następny klasyczny samochód Mercedes-Benz u internetowego dealera klasycznych samochodów numer 1 w Europie?

Wymienić lub sprzedać klasyczny samochód Mercedesa?
Oprócz kupowania klasycznych samochodów, możesz również skontaktować się z nami w celu sprzedaży i/lub wymiany Twojego klasycznego Mercedesa. Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów od klasycznych samochodów, aby uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży i/lub handlu Twoim klasycznym Mercedesem.