27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Jaguar XK150 coupe


Szukam Jaguar?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Jaguar!

Czy masz Jaguar i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.

Kontakt

Jaguar XK150 Coupé | Przywrócono body-off | Stan bardzo dobry | 1959

Highlights:

- Przywrócono ciało
- 4000 km przejechanych po renowacji
- Dostępny fotoreportaż i faktury za renowację
- Beżowe skórzane wnętrze
- Silnik 3442cc 6-cylinder
- Różne ulepszenia techniczne

Odtworzono body-off Jaguar Sprzedam XK150 Coupe
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Jaguar XK150 Coupe z 1959 roku. To Jaguar pochodzi z prywatnej kolekcji prawdziwego pasjonata, który w latach 2013-2017 odrestaurował klasyka. Renowacja została udokumentowana w obszernym fotoreportażu, a faktury z renowacji zostały również starannie zachowane. Klasyk przejechał zaledwie 4000 km po renowacji i dlatego jest w bardzo dobrym stanie. Jest napędzany 3442-cylindrowym silnikiem o pojemności 6 cm5 z XNUMX-biegową manualną skrzynią biegów. Ten Jaguar XK150 Coupe jest również wyposażony w różne ulepszenia techniczne, takie jak elektryczne wspomaganie kierownicy, hamulce tarczowe dookoła, elektryczny zapłon i wydech ze stali nierdzewnej.

Jaguar Do sprzedania XK150 Coupe w bardzo dobrym stanie
Jak widać na zdjęciach, jakość odrestaurowania tego brytyjskiego klasyka stoi na bardzo wysokim poziomie. Jest wykończony piękną ciemnoniebieską farbą, która jest tylko o odcień ciemniejsza niż oryginalny kolor Indigo Blue i pięknie łączy się z chromem. Skórzane wnętrze w kolorze beżowym jest bardzo zadbane i pięknie komponuje się z ciemnoniebieską farbą. Deska rozdzielcza jest bardzo pięknie wykończona i wyposażona w oryginalne liczniki, okleinę drewnianą i radio z epoki.

Bo kupić Jaguar XK150 coupe?
Szukasz 1959 Jaguar XK150 Coupé? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: j6016
  • Robić: Jaguar
  • Model: XK150
  • Rok: 1959