NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

Klasyka E & R
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
0031416751393

Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Jaguar E-Type 2 + 2 Coupe 1968

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

SPRZEDANY / VERKAUFT / VENDU / VERKOCHT

Jaguar E-Type 2 + 2 Coupe 1968 4.2 ltr chromowane koła w dobrym stanie

Jaguar E-Type 2 + 2 Coupe. Zbudowany na 26th października 1968 i dostarczony orginally w Nowym Jorku. Samochód jest w dobrym stanie z pewnymi śladami użytkowania. Farby, chromeparty itp. Są zadbane. Samochód ma czerwoną farbę i czarne wnętrze, piękne połączenie. Samochód ma oryginalne pasujące numery 4235 CC 265 HP 6 w silniku rzędowym i ręczną skrzynią biegów. Certyfikat dziedzictwa jest obecny. Jaguar ma również chromowane druty i drewnianą kierownicę.

Samochód ma tytuł USA i cła importowe dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1502
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Jaguar
  • Rok: 1968