Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Seria Jaguar E-Type 1 Roadster 1962

Zobacz wszystkie zdjęcia Jaguar E-Type Series 1 Roadster 1962 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Jaguar akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Jaguar?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Jaguar!

Czy masz Jaguara i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

SPRZEDANY / VERKAUFT / VENDU / VERKOCHT 


Seria Jaguar E-Type 1 1962 Flatster Roadster zostanie przywrócona

Jaguar E-Type został zaprezentowany 15 marca 1961 na targach Autosalon w Genewie. Pierwsze 500 samochodów miało płaską podłogę, obecnie znaną jako „Flatfloor”. Ten Jaguar E-Type to kabriolet z płaską podłogą z 1962 roku. Auto jest bardzo dobrą bazą do renowacji, w 98% bez rdzy. Maska samochodu jest uszkodzona, rama pomocnicza jest bez uszkodzeń. Silnik to oryginalny XK150 3.5 ltr. A więc bardzo dobry projekt renowacyjny i oczywiście bardzo dobra inwestycja.

Samochód ma tytuł USA i cła importowe dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1438
  • Robić: Jaguar
  • Model: E-Type
  • Rok: 1962