Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty

Jaguar E-Type

Sprzedaż Jaguar E-Type

Szukam Jaguar?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Jaguar!

Czy masz Jaguara i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Jaguar E-Type | Przywrócono ciało bez ciała | Stan Concours | 1969

Highlights:

- Body-off przywrócone w 2020 roku
- Stan betonu
- Dostępna fotorelacja z renowacji
- Dopasowane liczby

Jaguar E-Type Cabriolet na sprzedaż w stanie concours
Jaguar E-Type to już piękny klasyczny samochód, ale ten E-Type jest absolutnie najpiękniejszy, jaki jest obecnie w sprzedaży. Oferowany przez nas do sprzedaży pasujący numer E z 1969 roku został niedawno odrestaurowany w naszym własnym warsztacie renowacyjnym. Rezultat odbudowy zapiera dech w piersiach, a typ E jest teraz w stanie zgodnym. Obecnie na rynku nie ma lepszego E-Type.

Cała renowacja została udokumentowana w obszernej fotorelacji. Naprawdę piękny brytyjski klasyczny samochód, który jest gotowy do drogi!

Sprzedam odrestaurowany kabriolet Jaguar E-Type
Ten Jaguar E-Type wygląda tak, jak powinien wyglądać typ E. British Racing Green, chromowane koła z drutu, piękne wnętrze z jasnobrązowej skóry i piękne chromowane dodatki. Obraz jest całkowicie poprawny! Poza tym, że E-Type wygląda pięknie, jest w najlepszym stanie technicznym. Szukasz odrestaurowanego Jaguara E-Type w dobrym stanie? To jest samochód dla Ciebie!

Chcesz kupić odrestaurowany kabriolet Jaguara E-Type w stanie zawodowym?
Szukasz odrestaurowanego Jaguara E-Type w dobrym stanie? Zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasz personel sprzedaży z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, a nawet nakręci dla Ciebie osobisty film wideo.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: j0612-0
  • Robić: Jaguar
  • Model: E-Type
  • Rok: 1969