30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Jaguar E-Type Seria 2 Coupe


Szukam Jaguar?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Jaguar!

Czy masz Jaguar i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze poszukujemy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego asortymentu.

Kontakt

Jaguar E-Type Seria 2 Coupé | Gruntownie odrestaurowany | Stan bardzo dobry | 1969

Highlights:

- Ekstensywnie odrestaurowany
- Historia znana
- Dostępny jest fotoreportaż z renowacji
- Wyremontowany 4.2-cylindrowy silnik 6 ltr

Całkowicie odnowiony Jaguar Do sprzedania E-Type Series 2 Coupé
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Jaguar E-Type Series 2 Coupe z 1969 roku. E-Type pochodzi od entuzjasty, który posiada ten klasyk od 12 lat. Poprzedni właściciel zlecił renowację E-Type przez profesjonalistów, dzięki czemu jest on w bardzo dobrym stanie technicznym i optycznym. 4.2-cylindrowy silnik o pojemności 6 l został poddany gruntownej renowacji iw połączeniu z manualną skrzynią biegów zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy. Renowacja jest rejestrowana na fakturach, dostępna jest również fotorelacja.

Jaguar Do sprzedania E-Type Series 2 Coupe w kolorze British Racing Green
Ogólny obraz tego Jaguar E-Type Series 2 Coupe jest całkowicie poprawny. Ma piękną brytyjską farbę Racing Green. Kolor, który świetnie wygląda na E-Type i bardzo ładnie łączy się z wieloma chromowanymi częściami i chromowanymi drucianymi kołami. Wnętrze jest wykonane z jasnobrązowej skóry, która pięknie współgra z lakierem British Racing Green. Jest również wyposażony w drewnianą kierownicę i radio z epoki.

Chcesz kupić Jaguar E-Type Seria 2 Coupe?
Szukasz 1969 Jaguar E-Type Seria 2 Coupe? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: j5470
  • Robić: Jaguar
  • Model: E-Type
  • Rok: 1969