Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Jaguar MKII Saloon 1967

Zobacz wszystkie zdjęcia Jaguar MKII Saloon 1967 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Jaguar MKII 1967 3.8 ltr 3 węglowodany w cudownym stanie

Jaguar Mark II to limuzyna do drzwi sportowych 4, wprowadzona w 1959 jako następca Mark I. Ten Jaguar pochodzi z 1967, ostatniego roku produkcji. Samochód jest w fantastycznym stanie. Ma ciemnoniebieską farbę i szare skórzane wnętrze z drewnem. Samochód ma potężny silnik 3781 CC (3.8ltr) z węglowodorami 3 przez ponad 220HP i popularną manualną skrzynią biegów z nadbiegiem. Napędy naprawdę świetne. Samochód ma również chromowane koła z drutu, oryginalne narzędzia i drewnianą kierownicę. Oryginalna kierownica jest wliczona w cenę. A więc bajeczny MKII, który można zobaczyć i jechać, gotowy na dużo jazdy samochodem.

Samochód ma francuski tytuł i mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1476
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Jaguar
  • Rok: 1967