Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Międzynarodowe spotkanie oldtimerów Baden-Baden 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Międzynarodowe spotkanie oldtimerów Baden-Baden 2027

Międzynarodowe spotkanie Oldtimerów Baden-Baden to jedne z najpiękniejszych targów samochodów klasycznych w Niemczech. To prawdziwy skansen historii motoryzacji w pięknej zielonej scenerii, która według ekspertów pochodzi ze starożytnego świata klasycznego. Targi istnieją od 1976 roku i od tego czasu są miejscem spotkań miłośników motoryzacji z całej Europy. Można tam również kupić klasyczny samochód.

Ponad 20,000 XNUMX odwiedzających przyjeżdża na te targi, aby podziwiać klasyczne samochody z dziewięć dekad historii motoryzacji. Marki takie jak Bentley są gościem honorowym w centrum wydarzenia. Brytyjskie klasyczne samochody są prezentowane w fascynującym pokazie, co sprawia, że ​​międzynarodowe spotkanie oldtimerów w Baden-Baden jest zdecydowanie warte zachodu dla każdego miłośnika klasycznych samochodów.

Jakie klasyczne samochody można zobaczyć na Międzynarodowym Spotkaniu Oldtimerów Baden-Baden 2027

Podczas Międzynarodowego Spotkania Oldtimerów Baden-Baden 2027 spotkasz wiele różnych typów klasycznych samochodów. Pomyśl o pojazdach marek: Mercedes-Benz, Austin Healey, Buick, Volkswagen, Rolls Royce, De Tomaso, Bentley, Excalibur, Ford, MG, Chevrolet, Morgan, Maserati, Jaguar, Porsche i Bugatti.

Godziny otwarcia Międzynarodowe spotkanie Oldtimerów Baden-Baden 2027

Międzynarodowe spotkanie oldtimerów Baden-Baden odbywa się latem, w lipcu. Targi są wtedy otwarte od piątku do niedzieli. Targi są wówczas otwarte od rana do wieczora, co zapewnia wystarczającą ilość czasu na obejrzenie wszystkiego na targach i zakup samochodu.

Opłaty za wstęp Międzynarodowe spotkanie Oldtimerów Baden-Baden 2027

Opłaty za wstęp różnią się w zależności od dnia. Na przykład dorośli i dzieci w piątek kosztują od 5 do 10 euro. Jednak w sobotę i niedzielę płacisz jako dorośli od 10 do 15 euro. Czy są dzieci poniżej 8 roku życia? Następnie mogą odwiedzić targi za darmo. Osoby niepełnosprawne również otrzymują zniżkę. Za bilet płacą od 5 do 10 euro.