Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Międzynarodowe spotkanie oldtimerów Baden-Baden 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Międzynarodowe spotkanie oldtimerów Baden-Baden 2026

Międzynarodowe spotkanie Oldtimerów Baden-Baden to jedne z najpiękniejszych targów samochodów klasycznych w Niemczech. To prawdziwy skansen historii motoryzacji w pięknej zielonej scenerii, która według ekspertów pochodzi ze starożytnego świata klasycznego. Targi istnieją od 1976 roku i od tego czasu są miejscem spotkań miłośników motoryzacji z całej Europy. Można tam również kupić klasyczny samochód.

Ponad 20,000 XNUMX odwiedzających przyjeżdża na te targi, aby podziwiać klasyczne samochody z dziewięć dekad historii motoryzacji. Marki takie jak Bentley są gościem honorowym w centrum wydarzenia. Brytyjskie klasyczne samochody są prezentowane w fascynującym pokazie, co sprawia, że ​​międzynarodowe spotkanie oldtimerów w Baden-Baden jest zdecydowanie warte zachodu dla każdego miłośnika klasycznych samochodów.

Godziny otwarcia Międzynarodowe spotkanie Oldtimerów Baden-Baden 2026

Międzynarodowe spotkanie oldtimerów Baden-Baden odbywa się latem, w lipcu. Targi są wtedy otwarte od piątku do niedzieli. Targi są wówczas otwarte od rana do wieczora, co zapewnia wystarczającą ilość czasu na obejrzenie wszystkiego na targach i zakup samochodu.

Opłaty za wstęp Międzynarodowe spotkanie Oldtimerów Baden-Baden 2026

Opłaty za wstęp różnią się w zależności od dnia. Na przykład dorośli i dzieci w piątek kosztują od 5 do 10 euro. Jednak w sobotę i niedzielę płacisz jako dorośli od 10 do 15 euro. Czy są dzieci poniżej 8 roku życia? Następnie mogą odwiedzić targi za darmo. Osoby niepełnosprawne również otrzymują zniżkę. Za bilet płacą od 5 do 10 euro.

Parking na międzynarodowym spotkaniu Oldtimer Baden-Baden 2026

Na spotkanie klasycznego samochodu można dotrzeć na 2 różne sposoby. Na przykład możesz wsiąść do pociągu, który zatrzymuje się na stacji Baden-Baden. Następnie możesz złapać autobus linii, który zostanie wysadzony przed miejscem imprezy. Na teren imprezy można również dojechać samochodem. Następnie musisz kierować się znakami „Zentrum”, a później „Kurhaus” lub „Casino”, aby dostać się na spotkanie. Następnie możesz zaparkować samochód w jednym z garaży parkingowych w centrum.

Wybierz się na wycieczkę na Międzynarodowe Spotkanie Oldtimerów Baden-Baden 2026

Międzynarodowe spotkanie Oldtimerów Baden-Baden to 3-dniowe wydarzenie. Ponieważ Baden-Baden znajduje się w Niemczech, dostępność nie jest jednakowo dobra dla wszystkich. Dlatego podróżowanie w górę iw dół nie jest opcją dla każdego. Poza samym wydarzeniem jest o wiele więcej do przeżycia. Możesz więc cieszyć się pięknym otoczeniem, w którym można znaleźć piękną przyrodę i zabytkowe budynki. Międzynarodowe spotkanie Oldtimerów Baden-Baden to zatem doskonała okazja na weekendowy wypad.