Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Międzynarodowe spotkanie Oldtimer Baden-Baden 2023

Lipiec 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Eksperci ze świata klasycznego nazywają Międzynarodowe Spotkanie Starych Timerów Baden-Baden „Najpiękniejszymi klasycznymi targami samochodowymi w Niemczech, prawdziwym skansenem o historii samochodów w pięknym zielonym otoczeniu”. Baden-Baden od 1976 roku stał się miejscem spotkań miłośników motoryzacji z całej Europy. Wystawa odbędzie się w lipcu 2023 r. Można tu podziwiać wszystkie piękne rzeczy, ale można tu też kupić klasyczne samochody.

 

Od dziewięciu lat historii samochodów na targach obecnych jest ponad 350 klasycznych samochodów. Każdego roku na targach jest ponad 20,000 XNUMX odwiedzających, aby podziwiać fantastyczne klasyczne samochody. Goście honorowi to pojazdy marek takich jak Bentley, które są w centrum imprezy. Ponadto brytyjskie klasyczne samochody są prezentowane na imponującym pokazie. Na pewno warto odwiedzić każdego miłośnika klasycznych samochodów.

 

Są szerokie godziny otwarcia, abyś mógł się rozejrzeć i cieszyć się wszystkimi pięknymi rzeczami. Bilet wstępu dla dorosłych kosztuje 11 euro, a dla dzieci 6 euro. Adres to Kaiserallee 1, 76530 Baden-Baden.