Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Międzynarodowe spotkanie Oldtimer Baden-Baden 2022

Lipiec 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

„Najpiękniejsze klasyczne targi samochodowe w Niemczech, prawdziwe skansen o historii samochodów w pięknym zielonym otoczeniu”, mówią eksperci z klasycznego świata. Chodzi oczywiście o Międzynarodowe Spotkanie Oldtimerów w Baden-Baden. Targi te są miejscem spotkań miłośników motoryzacji z całej Europy od 1976 roku. Targi odbędą się w lipcu 2022 roku. Na targach można podziwiać wszystkie piękne klasyczne samochody, ale można tu także kupić klasyczne samochody.

 

Na targach jest ponad 350 klasycznych samochodów z dziewięcioleci historii samochodów. Oczekuje się, że ponad 20,000 XNUMX odwiedzających będzie podziwiać wspaniałe klasyczne samochody. Pojazdy gości takich marek jak Bentley są w centrum wydarzenia. Ponadto brytyjskie klasyczne samochody są prezentowane na imponującym pokazie. Na pewno warto odwiedzić każdego miłośnika klasycznych samochodów.

 

Dzięki szerokim godzinom otwarcia możesz się rozejrzeć i cieszyć wszystkimi pięknymi rzeczami. Cena biletu wstępu dla dorosłych wynosi 11 euro, a dla dzieci 6 euro. Adres: Kaiserallee 1, 76530 Baden-Baden.