Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Międzynarodowe spotkanie Oldtimer Baden-Baden 2019

Lipiec 12 do lipca 14, 2019

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Międzynarodowe Spotkanie Samochodów Klasycznych w Baden-Baden to według ekspertów ze świata klasycznego „najpiękniejsze targi samochodów klasycznych w Niemczech, prawdziwe skansen o historii samochodów w pięknym, zielonym otoczeniu”. Od 1976 roku miasto Baden-Baden jest miejscem spotkań miłośników motoryzacji z całej Europy. Stypendium odbędzie się w dniach 12-14 lipca 2019 r.

 

Na targach można spodziewać się więcej niż klasyczne samochody 350 z dziewięciu dekad historii samochodów. Od odwiedzających 20,000 oczekuje się podziwiania pięknych zabytkowych samochodów. Jako gość honorowy pojazdy marki Bentley są w centrum tegorocznej imprezy. Brytyjskie samochody zabytkowe prezentowane są w specjalnym show. To imponujące wydarzenie jest zdecydowanie warte odwiedzenia.

 

Są długie godziny otwarcia, które dają możliwość rozejrzenia się. Opłaty za wstęp nie mogą Cię powstrzymać. W piątek wstęp kosztuje 6 euro dla dorosłych i 4 euro dla dzieci. W soboty i niedziele wstęp kosztuje 11 euro dla dorosłych i 6 euro dla dzieci. Adres to Kaiserallee 1, 76530 Baden-Baden.