28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

International Autojumble 2021

Wrzesień 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Światowej sławy International Autojumble to największe targi na świeżym powietrzu poświęcone artykułom samochodowym po tej stronie Atlantyku. Więcej niż stoiska 2000 można znaleźć na tym wyjątkowym wydarzeniu Beaulieu. Tutaj znajdziesz wszystkie rodzaje klasycznych części samochodowych i innych przedmiotów. „Jeśli nie możesz go znaleźć na Beaulieu, to nie istnieje!” Często się mówi. Targi odbywają się we wrześniu 2021.

 

Na międzynarodowym rynku samochodowym Autojumble około 200 pojazdów jest oferowanych do sprzedaży przez prywatnych właścicieli. Dlatego samochody zabytkowe są w każdym wieku i w każdych warunkach. Niektóre są wyjątkowe, inne funkcjonalne. Na „Grand Marquee” znajduje się zadaszona powierzchnia targowa o powierzchni 2000 m². Daje to możliwość przeglądania artykułów samochodowych. Podobnie na rynku dealerskim oferowany jest duży wybór samochodów zabytkowych pochodzących z klasycznego handlu. Na ponad 2000 straganów znajdziesz bałagan samochodowy, samochody i inne przedmioty samochodowe.

 

Ze względu na długie godziny otwarcia można rozejrzeć się po tej dawnej wystawie. Opłaty za wstęp wynoszą 15.50 GBP dla dorosłych i 9.90 GBP dla dzieci. Opłata za parking jest bezpłatna. Aby uzyskać adres, wprowadź w systemie nawigacyjnym kod pocztowy Beaulieu, SO42 72N i kieruj się brązowo-białymi znakami na tereny wystawowe.