Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

International Autojumble 2020

5 września 2020 r. - 6 września 2020 r

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Światowej sławy Międzynarodowa Wystawa Autojumble to największa wystawa plenerowa artykułów samochodowych po tej stronie Atlantyku. Możesz znaleźć więcej niż stoiska 2000 w tym wyjątkowym wydarzeniu Beaulieu. Wszystkie są zapakowane w różnego rodzaju klasyczne części samochodowe i inne przedmioty. „Jeśli nie możesz go znaleźć na Beaulieu, to nie istnieje!” Często się mówi. Targi odbywają się we wrześniu 2020.

 

Około 200 pojazdów jest oferowanych do sprzedaży na międzynarodowym rynku samochodowym Autojumble przez prywatnych właścicieli. Samochody zabytkowe są w każdym wieku i w każdym stanie. Niektóre są wyjątkowe, inne znów działają. Na „Grand Marquee” znajduje się zadaszona powierzchnia handlowa o powierzchni 2000 m². Ta przestrzeń daje niepowtarzalną okazję do przeglądania artykułów samochodowych. Podobnie na rynku dealerskim znajdziesz wspaniały wybór zabytkowych samochodów, które są oferowane do sprzedaży z klasycznego handlu. Na ponad 2000 straganów możesz cieszyć się bałaganem samochodowym, samochodami i innymi przedmiotami samochodowymi.

 

Targi oferują szerokie godziny otwarcia i można się rozejrzeć po tej dawnej wystawie. Opłaty za wstęp wynoszą 15.50 GBP dla dorosłych i 9.90 GBP dla dzieci. Opłata za parking jest bezpłatna. Aby uzyskać adres, wprowadź kod pocztowy Beaulieu, SO42 72N, w systemie nawigacyjnym i kieruj się brązowo-białymi znakami na tereny wystawowe.