Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

International Autojumble 2019

7 i 8 September 2019

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Światowej sławy International Autojumble to największe targi na świeżym powietrzu poświęcone artykułom samochodowym po tej stronie Atlantyku. Możesz znaleźć więcej niż stoiska 2000 w tym wyjątkowym wydarzeniu Beaulieu. Wszystkie są zapakowane w różnego rodzaju klasyczne części samochodowe i inne przedmioty. „Jeśli nie możesz go znaleźć na Beaulieu, to nie istnieje!” Często się mówi. Targi odbywają się na 7 i 8 September 2019.

 

Na międzynarodowym rynku samochodowym Autojumble około 200 pojazdów jest oferowanych do sprzedaży przez prywatnych właścicieli. Samochody zabytkowe są w każdym wieku i w każdym stanie. Niektóre są wyjątkowe, inne funkcjonalne. Na „Grand Marquee” znajduje się 2000 m² zadaszonej powierzchni targowej. Daje to wyjątkową szansę przeglądania artykułów samochodowych. Podobnie na rynku dealerskim znajdziesz duży wybór zabytkowych samochodów, które są oferowane do sprzedaży z klasycznego handlu. Na ponad 2000 straganach możesz cieszyć się bałaganem samochodowym, samochodami i innymi przedmiotami samochodowymi.

 

Ze względu na długie godziny otwarcia możesz rozejrzeć się po tej klasycznej wystawie samochodów. Opłaty za wstęp wynoszą 15.50 GBP dla dorosłych i 9.90 GBP dla dzieci. Opłata za parking jest bezpłatna. Aby uzyskać adres, wprowadź w systemie nawigacyjnym kod pocztowy Beaulieu, SO42 72N i kieruj się brązowo-białymi znakami na tereny wystawowe.