28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Interclassics Maastricht 2022

Styczeń 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

29th edycja InterClassics Maastricht odbywa się w 2022. Każdego roku otrzymują więcej niż goście 30,000 i po latach 29 wystawa może liczyć na wybraną grupę najbardziej znanych wystaw samochodów zabytkowych w Europie. Entuzjaści mogą oddawać się w InterClassics Maastricht w MECC Maastricht w styczniu 2022.

 

Jak co roku, w tym roku temat jest powiązany z wystawą. Jest to najważniejsze w Interclassics Maastricht i będzie wiele działań wokół wybranego tematu. Istnieją również kluby samochodowe i wielu innych wystawców, którzy pokażą ci wszystko o staruszkach. Co roku pojawia się również „TopMobiel”, są to najpiękniejsze samochody, które są wyświetlane wokół tematu. Ekskluzywne stoisko budowane jest z nastrojowym oświetleniem i dużą ilością miejsca dla każdego samochodu, co oznacza, że ​​każdy klasyk jest pokazany z największą korzyścią. Atmosferę określają także liczne produkty luksusowe, takie jak biżuteria, odzież i wina.

 

Są długie godziny otwarcia, dzięki czemu można zwiedzać i podziwiać targi w wolnym czasie. Parking kosztuje 3 EUR za godzinę i maksymalnie 15 EUR za dzień. Opłata za wstęp wynosi około 20.00 € za osobę dorosłą. Dzieci do 12 lat są bezpłatne we wszystkie dni handlowe. Adres to MECC Maastricht, 6229 GT Maastricht.