Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Interclassics Maastricht 2021

Styczeń 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

2021 to rok, w którym odbywa się 28th edycja InterClassics Maastricht. Co roku otrzymują więcej niż 30,000 odwiedzających i po 28 lat wystawa może teraz liczyć się do wybranej grupy najbardziej znanych targów old-time w Europie. Podczas InterClassics Maastricht w MECC Maastricht entuzjaści mogą oddać się w styczniu 2021.

 

Co roku z wystawą łączy się temat. Ma to kluczowe znaczenie w Interclassics Maastricht i będzie wiele zajęć związanych z wybranym tematem. Istnieją również kluby samochodowe i wielu innych wystawców, którzy pokażą Ci wszystko o klasycznych samochodach. Ponadto co roku pojawia się „TopMobiel”, są to najpiękniejsze samochody, które są prezentowane wokół tematu. Powstaje ekskluzywne stoisko z nastrojowym oświetleniem i dużą ilością miejsca dla każdego samochodu, co oznacza, że ​​każdy klasyk jest pokazany z jak najlepszej strony. Atmosferę częściowo determinują liczne produkty luksusowe, takie jak biżuteria, odzież i wina.

 

Ze względu na szerokie godziny otwarcia targi można zwiedzać i podziwiać w wolnym czasie. Parking kosztuje 3 € za godzinę i maksymalnie 15 € za dzień. Opłata za wstęp wynosi około 20.00 € za osobę dorosłą. Dzieci do 12 lat są bezpłatne we wszystkie dni handlowe. Adres to MECC Maastricht, 6229 GT Maastricht.