Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Interclassics Maastricht 2020

16 do 19 January 2020

Klasyczne samochody na sprzedaż>

2020 to rok, w którym odbywa się 27th edycja InterClassics Maastricht. Co roku otrzymują więcej niż 30,000 odwiedzających i po 27 lat wystawa może teraz liczyć się do wybranej grupy najbardziej znanych klasycznych targów samochodowych w Europie. Entuzjaści mogą oddać się InterCassics Maastricht w MECC Maastricht na 16 do 19 January 2020.

 

Co roku z wystawą łączy się temat. Ma to kluczowe znaczenie w Interclassics Maastricht i będzie wiele zajęć związanych z wybranym tematem. Istnieją kluby samochodowe i wielu innych wystawców, którzy pokażą Ci wszystko o klasycznych samochodach. Co roku jest też „TopMobiel”, to najpiękniejsze samochody, które są prezentowane wokół tematu. Powstaje ekskluzywne stoisko z nastrojowym oświetleniem i dużą ilością miejsca dla każdego samochodu, co oznacza, że ​​każdy klasyk jest pokazany z jak najlepszej strony. Atmosferę częściowo determinują liczne produkty luksusowe, takie jak biżuteria, odzież i wina.

 

Godziny otwarcia są szerokie, abyś mógł zwiedzać i podziwiać targi w wolnym czasie. Opłata za parking wynosi 3 EUR za godzinę i maksymalnie 15 EUR za dzień. Opłata za wstęp wynosi 20.00 € za osobę dorosłą w ​​kasie i 17.50 € przy zamówieniu biletów online. Dzieci do 12 lat są bezpłatne we wszystkie dni handlowe. Adres to MECC Maastricht, 6229 GT Maastricht.