Niedziela 2 kwietnia CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 12:00 do 16:00

InterClassics Classic Car Show Bruksela 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

InterClassics Classic Car Show Bruksela 2027

W ostatnich latach targi Classic Car Show w Brukseli bardzo się rozwinęły. Obecnie dziesiątki tysięcy zwiedzających każdego roku odwiedza hale Bussels Expo na to wydarzenie. W rezultacie, ten Classic Car Show Brussels urósł do rangi największych targów oldtimerów w krajach Beneluksu.
Na targach podziwiane są samochody klasyczne i ich marki. Ponad 400 wystawców prezentuje tutaj ponad 1000 klasycznych samochodów i związanych z nimi części ze swoich kolekcji. Oprócz podziwiania samochodów, na tych targach masz również czas, aby cieszyć się sztuką. W Strefie Sztuki można obejrzeć najlepsze prace kilku artystów.

Z jakimi pojazdami spotkasz się podczas targów InterClassics Classic Car Show Bruksela 2027

Podczas InterClassics Classic Car Show Bruksela 2027 spotkasz różne typy samochodów. Z prawdziwych klasyków takich marek jak: Ford, Porsche, Mercedes, Jaguar, Bentley, Austin Healey, Fiat, Morgan, Elva, Ferrari, Rolls Royce czy BMW, po nowoczesne samochody sportowe takich marek jak: Mclaren, Lamborghini, Ferrari czy Porsche.

Godziny otwarcia InterClassics Classic Car Show Bruksela 2027

To trzydniowe wydarzenie odbywa się co roku w listopadzie. Dzień zaczyna się o 10 rano, a kończy o 6 wieczorem. Jednak w piątki giełda jest zamykana dopiero o 9:XNUMX. Ze względu na wydłużone godziny otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się wszystkimi samochodami i dziełami sztuki, które Classic Car Show Bruksela ma do zaoferowania.

Opłaty za wstęp InterClassics Classic Car Show Bruksela 2027

Opłata za wstęp dla osoby dorosłej wynosi od 15 do 20 euro. Przy zamówieniu online bilet kosztuje od 10 do 15 euro. Zamawianie online jest zatem również hitem. Oszczędza to również Twój czas, ponieważ nie musisz czekać przy kasie. Masz dzieci lub masz mniej niż 12 lat? Następnie możesz wejść na stronę za darmo.