Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

InterClassics Classic Car Show Bruksela 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

InterClassics Classic Car Show Bruksela 2026

W ostatnich latach targi Classic Car Show w Brukseli bardzo się rozwinęły. Obecnie dziesiątki tysięcy zwiedzających każdego roku odwiedza hale Bussels Expo na to wydarzenie. W rezultacie, ten Classic Car Show Brussels urósł do rangi największych targów oldtimerów w krajach Beneluksu.
Na targach podziwiane są samochody klasyczne i ich marki. Ponad 400 wystawców prezentuje tutaj ponad 1000 klasycznych samochodów i związanych z nimi części ze swoich kolekcji. Oprócz podziwiania samochodów, na tych targach masz również czas, aby cieszyć się sztuką. W Strefie Sztuki można obejrzeć najlepsze prace kilku artystów.

Godziny otwarcia InterClassics Classic Car Show Bruksela 2026

To trzydniowe wydarzenie odbywa się co roku w listopadzie. Dzień zaczyna się o 10 rano i kończy o 6 wieczorem. Jednak w piątki giełda zamyka się dopiero o 9:XNUMX. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się wszystkimi samochodami i dziełami sztuki, które ma do zaoferowania Classic Car Show Brussels.

Opłaty za wstęp InterClassics Classic Car Show Bruksela 2026

Opłata za wstęp dla osoby dorosłej wynosi od 15 do 20 euro. Przy zamówieniu online bilet kosztuje od 10 do 15 euro. Zamawianie online jest zatem również hitem. Oszczędza to również Twój czas, ponieważ nie musisz czekać przy kasie. Masz dzieci lub masz mniej niż 12 lat? Następnie możesz wejść na stronę za darmo.

Parking na InterClassics Classic Car Show Bruksela 2026.

Witryna ma do dyspozycji ponad 12,000 10,000 miejsc parkingowych, a wszystkie z nich są łatwe do znalezienia. Parking C jest najwygodniejszy, ponieważ ten parking ma ponad XNUMX XNUMX miejsc i jest zawsze dostępny. Więcej informacji na temat parkowania można znaleźć na stronie InterClassics.

Zostań wystawcą na targach InterClassics Classic Car Show Bruksela 2026

Możliwy jest również udział w targach InterClassics Classic Car Show Bruksela. Dzięki temu możesz pokazać wszystkim swój piękny klasyczny samochód. Aby wystawiać się na tych targach należy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie Interclassics. Tutaj znajdziesz również dodatkowe informacje dotyczące zostania wystawcą.

Zrób weekend na Interclassics Classic Car Show Bruksela 2026

Ponieważ targi Interclassics Classic Car to trzydniowe wydarzenie i nie chcesz przegapić ani jednej chwili, to wydarzenie jest idealne na weekend. W ten sposób możesz cieszyć się Interclassics w każdej chwili, a wieczorami możesz wybrać się do miasta, aby coś przekąsić i pozwiedzać okolicę. Aby uzyskać więcej informacji na temat planowania wizyty, odwiedź witrynę Interclassics Classic Car Show w Brukseli, a kilka witryn zapewni Ci idealne zakwaterowanie.