30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

InterClassics Classic Car Show Bruksela 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

InterClassics Classic Car Show Bruksela 2024

W ostatnich latach Classic Car Show urosło do rangi największych targów oldtimerów w krajach Beneluksu. Co roku w listopadzie do hal Brussels Expo przyjeżdżają dziesiątki tysięcy zwiedzających.

Na targach celebrowane są i podziwiane marki samochodów zabytkowych i ich osiągnięcia projektowe. Ponad 400 wystawców prezentuje tutaj ponad 1000 klasycznych samochodów i związanych z nimi akcesoriów. Oprócz zabytkowych samochodów i związanych z nimi akcesoriów możesz również poświęcić czas na podziwianie sztuki. Istnieje również Strefa Sztuki, w której wystawiane są najlepsze prace kilku artystów.

Godziny otwarcia InterClassics Classic Car Show Bruksela 2024

To trzydniowe wydarzenie odbywa się co roku w listopadzie. Dzień zaczyna się o 10 rano i kończy o 6 wieczorem. Jednak w piątki giełda zamyka się dopiero o 9:XNUMX. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się wszystkimi samochodami i dziełami sztuki, które ma do zaoferowania Classic Car Show Brussels.

Opłaty za wstęp InterClassics Classic Car Show Bruksela 2024

Opłata za wstęp dla osoby dorosłej wynosi od 15 do 20 euro. Przy zamówieniu online bilet kosztuje od 10 do 15 euro. Zamawianie online jest zatem również hitem. Oszczędza to również Twój czas, ponieważ nie musisz czekać przy kasie. Masz dzieci lub masz mniej niż 12 lat? Następnie możesz wejść na stronę za darmo.

Parking na targach InterClassics Classic Car Show Bruksela 2024

Witryna ma do dyspozycji ponad 12,000 10,000 miejsc parkingowych, a wszystkie z nich są łatwe do znalezienia. Parking C jest najwygodniejszy, ponieważ ten parking ma ponad XNUMX XNUMX miejsc i jest zawsze dostępny. Więcej informacji na temat parkowania można znaleźć na stronie InterClassics.