Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

InterClassics Classic Car Show Bruksela 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

InterClassics Classic Car Show Bruksela 2023

InterClassics Classic Car Show Brussels to największe targi samochodów klasycznych w krajach Beneluksu. Classic Car Show Brussels odbywa się corocznie w halach Brussels Expo w listopadzie. Targi poświęcone są klasycznym markom samochodowym i ich osiągnięciom projektowym. Ponad 400 wystawców prezentuje tutaj ponad 1000 klasycznych samochodów i związanych z nimi akcesoriów.

Każdego roku Classic Car Show Brussels wita ponad 20,000 XNUMX entuzjastów oldtimerów, którzy przechadzają się po halach wystawowych i cieszą się całym blaskiem targów i wydarzeń. Oprócz samochodów są też inne piękności do zobaczenia. Istnieje również Strefa Sztuki. To miejsce, w którym wystawiane są najlepsze prace wielu artystów i galerii.

Godziny otwarcia InterClassics Classic Car Show Bruksela 2023

To trzydniowe wydarzenie odbywa się co roku w listopadzie. Dzień zaczyna się o 10 rano i kończy o 6 wieczorem. Jednak w piątki giełda zamyka się dopiero o 9:XNUMX. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się wszystkimi samochodami i dziełami sztuki, które ma do zaoferowania Classic Car Show Brussels.

Opłaty za wstęp InterClassics Classic Car Show Bruksela 2023

Opłata za wstęp dla osoby dorosłej wynosi od 15 do 20 euro. Przy zamówieniu online bilet kosztuje od 10 do 15 euro. Zamawianie online jest zatem również hitem. Oszczędza to również Twój czas, ponieważ nie musisz czekać przy kasie. Masz dzieci lub masz mniej niż 12 lat? Następnie możesz wejść na stronę za darmo.

Parking na targach InterClassics Classic Car Show Bruksela 2023

Witryna ma do dyspozycji ponad 12,000 10,000 miejsc parkingowych, a wszystkie z nich są łatwe do znalezienia. Parking C jest najwygodniejszy, ponieważ ten parking ma ponad XNUMX XNUMX miejsc i jest zawsze dostępny. Więcej informacji na temat parkowania można znaleźć na stronie InterClassics.