27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Hugaroring klasyczny 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Hugaroring klasyczny 2027

Hungaroring classic to wyścig samochodowy, który co roku odbywa się w Budapeszcie. Wydarzenie przyciąga co roku około 50,000 200 gości. Na tym słynnym wydarzeniu obecnych jest ponad 7 samochodów wyścigowych. Istnieje również XNUMX wyścigów z zabytkowymi samochodami w różnych kategoriach.
Klasyczny Hungaroring oferuje również kulinarne przysmaki. Można je znaleźć w 6 lokalizacjach, z różnymi słodkimi i pikantnymi smakami w każdej lokalizacji. Od burgerów po meksykańskie jedzenie. Utalentowani fryzjerzy są również dostępni dla tych, którzy chcieliby nową fryzurę.

Jakie klasyczne samochody można zobaczyć podczas Hungaroring classic 2027

Na Hungaroring Classic wystawianych jest ponad 1000 samochodów. Między innymi z europejskich marek Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari i Morgan.

Godziny otwarcia Hungaroring Classic 2027

Wydarzenie odbywa się w weekend w lipcu. Impreza odbywa się wtedy od wczesnych godzin porannych do późnej nocy. Pierwsze wyścigi rozpoczynają się około 7.30 rano, a ostatni kończy się około 7.30 wieczorem. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się wszystkimi pięknymi rzeczami, jakie ma do zaoferowania klasyk Hungaroring.

Opłaty za wstęp Hungaroring klasyczny 2027

Opłaty za wstęp na osobę wynoszą od 8500 HUF do 9000 HUF, w przeliczeniu od 20 do 25 euro. To jest opłata za wejście na dzień. Wszystko, co ma do zaoferowania klasyk Hungaroring, poza wyścigami i wystawami, nie jest wliczone w opłatę za wstęp.