30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Hugaroring klasyczny 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Hugaroring klasyczny 2026

Hungaroring classic to wyścig samochodowy, który co roku odbywa się w Budapeszcie. Wydarzenie przyciąga co roku około 50,000 200 gości. Na tym słynnym wydarzeniu obecnych jest ponad 7 samochodów wyścigowych. Istnieje również XNUMX wyścigów z zabytkowymi samochodami w różnych kategoriach.

Oprócz wyścigów prezentowane są również samochody. To ponad 1000 m.in. europejskich marek: Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari i Morgan. Ponadto na jednej z różnych scen można podziwiać muzyków ulicznych.

Klasyczne samochody w Europie >

Klasyczny Hungaroring oferuje również kulinarne przysmaki. Można je znaleźć w 6 lokalizacjach, z różnymi słodkimi i pikantnymi smakami w każdej lokalizacji. Od burgerów po meksykańskie jedzenie. Utalentowani fryzjerzy są również dostępni dla tych, którzy chcieliby nową fryzurę.

Godziny otwarcia Hungaroring Classic 2026

Wydarzenie odbywa się w weekend w lipcu. Impreza odbywa się wtedy od wczesnych godzin porannych do późnej nocy. Pierwsze wyścigi rozpoczynają się około 7.30 rano, a ostatni kończy się około 7.30 wieczorem. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się wszystkimi pięknymi rzeczami, jakie ma do zaoferowania klasyk Hungaroring.

Opłaty za wstęp Hungaroring klasyczny 2026

Opłaty za wstęp na osobę wynoszą od 8500 HUF do 9000 HUF, w przeliczeniu od 20 do 25 euro. To jest opłata za wejście na dzień. Wszystko, co ma do zaoferowania klasyk Hungaroring, poza wyścigami i wystawami, nie jest wliczone w opłatę za wstęp.

Zrób sobie weekend na klasyku Hungaroring 2026

Ponieważ klasyczny Hungaroring trwa weekend i nie chcesz przegapić ani jednej chwili, idealnie jest mieć zakwaterowanie w pobliżu. Dzięki temu możesz dostać się na dowolny wyścig i wystawę, a dodatkowo nie musisz martwić się o powrót do domu. Aby znaleźć dla siebie idealne zakwaterowanie w najbliższej okolicy, możesz skorzystać z różnych stron internetowych, takich jak Booking.com Trivago.com i Tripadvisor.com.