27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Hugaroring klasyczny 2025

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Hugaroring klasyczny 2025

Klasyk Hungaroring to wyścig samochodowy organizowany co roku w Budapeszcie. Impreza co roku przyciąga około 50,000 200 zwiedzających. Na tym słynnym wydarzeniu bierze udział ponad 7 samochodów wyścigowych. Za każdym razem jest też około XNUMX wyścigów z różnymi oldtimerami.

Oprócz wyścigów prezentowane są również samochody. To ponad 1000 m.in. europejskich marek: Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari i Morgan. Ponadto na jednej z różnych scen można podziwiać muzyków ulicznych.

Klasyczne samochody w Europie >

Klasyczny Hungaroring oferuje również kulinarne przysmaki. Można je znaleźć w 6 lokalizacjach, z różnymi słodkimi i pikantnymi smakami w każdej lokalizacji. Od burgerów po meksykańskie jedzenie. Utalentowani fryzjerzy są również dostępni dla tych, którzy chcieliby nową fryzurę.

Godziny otwarcia Hungaroring Classic 2025

Wydarzenie odbywa się w weekend w lipcu. Impreza odbywa się wtedy od wczesnych godzin porannych do późnej nocy. Pierwsze wyścigi rozpoczynają się około 7.30 rano, a ostatni kończy się około 7.30 wieczorem. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się wszystkimi pięknymi rzeczami, jakie ma do zaoferowania klasyk Hungaroring.

Opłaty za wstęp Hungaroring klasyczny 2025

Opłaty za wstęp na osobę wynoszą od 8500 HUF do 9000 HUF, w przeliczeniu od 20 do 25 euro. To jest opłata za wejście na dzień. Wszystko, co ma do zaoferowania klasyk Hungaroring, poza wyścigami i wystawami, nie jest wliczone w opłatę za wstęp.