Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Hungaroring Classic 2024

Lipiec 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Hungaroring Klasyczny wyścig samochodowy odbywa się w Budapeszcie i przyciąga około 50,000 200 odwiedzających rocznie. Podczas tego słynnego wydarzenia obecnych jest ponad 7 samochodów wyścigowych. Istnieje około 2024 wyścigów z różnego rodzaju klasycznymi samochodami. Na tym wydarzeniu jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia. Odbywa się w lipcu XNUMX r.

 

Na wystawie znajduje się ponad 1,000 samochodów z całej Europy: Ford, Jaguar, Alpejski, Citroen, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari, Morgan i wiele innych. Ponadto istnieje możliwość korzystania z muzyków ulicznych z 6 różnych scen, podczas gdy dzieci grają w gry. W 6 lokalizacjach znajduje się wiele przysmaków kulinarnych, które mają różnorodne słodkie i pikantne smaki. Różni się od specjalnych burgerów po meksykańskie jedzenie. Nawet ci, którzy chcą tylko wypić filiżankę kawy, mogą tu pójść. Ponadto są utalentowani fryzjerzy, którzy wykonują piękne fryzury dla pań. Na tym wydarzeniu wszystko jest w porządku: ubrania, ale także fryzury są tu współczesne. Jest to możliwe dzięki stoisku Schwarzkopf. Krótko mówiąc: na tym wydarzeniu każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Godziny otwarcia są szerokie, abyś mógł cieszyć się wszystkim, co można tu zobaczyć i zrobić. Aby upewnić się, że nie przegapisz żadnego wyścigu, możesz poszukać „Rozkład wyścigów” na oficjalnej stronie internetowej. Opłata za wstęp wynosi 8900 HUF, czyli około 26 EUR za osobę dziennie. Możesz znaleźć adres na oficjalnej stronie internetowej.