28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Hungaroring Classic 2023

Lipiec 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

W Budapeszcie znajdziesz słynny wyścig samochodowy Hungaroring Classic. Co roku na Hungaroring Classic przyjeżdża około 50,000 200 odwiedzających, a obecnych jest ponad 7 samochodów wyścigowych. Na miejscu odbywa się około 2023 wyścigów z wszelkiego rodzaju klasycznymi samochodami. Ponadto na tym klasycznym wydarzeniu samochodowym jest wiele innych rzeczy do zrobienia. Odbywa się w lipcu XNUMX r.

 

Na tej imprezie jest coś do zrobienia dla każdego wieku. Na przykład na wystawie znajduje się ponad 1,000 samochodów z całej Europy: Ford, Jaguar, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Alpine, Citroen, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, Ferrari, Morgan i wiele innych. Ponadto możesz cieszyć się muzykami ulicznymi z 6 różnych scen, podczas gdy twoje dzieci grają w gry. Na miejscu znajduje się wiele przysmaków kulinarnych w 6 lokalizacjach, które oferują różnorodne słodkie i pikantne smaki, od specjalnych burgerów po meksykańskie jedzenie. Jeśli chcesz tylko wypić filiżankę kawy, jest to oczywiście również możliwe. Są też utalentowani fryzjerzy, którzy robią piękne fryzury dla pań. Na tym wydarzeniu nie tylko strój jest poprawny, ale fryzury są tu również współczesne. Jest to możliwe dzięki stoisku Schwarzkopf.

 

Ze względu na szerokie godziny otwarcia możesz poświęcić trochę czasu na spokojne rozejrzenie się. Poszukaj „Harmonogramu wyścigów” na oficjalnej stronie internetowej, aby nie przegapić żadnego wyścigu. Cena wstępu wynosi 8900 HUF, czyli około 26 EUR na osobę dziennie. Możesz znaleźć adres na oficjalnej stronie internetowej.