Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Hungaroring Classic 2022

Lipiec 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Hungaroring Klasyczny wyścig samochodowy odbywa się w Budapeszcie. Hungaroring Classic przyjeżdża około 50,000 200 odwiedzających, a obecnych będzie ponad 7 samochodów wyścigowych. Istnieje około 2022 wyścigów z różnego rodzaju klasycznymi samochodami. Ponadto na tym klasycznym wydarzeniu samochodowym jest wiele innych rzeczy do zrobienia. Odbywa się w lipcu XNUMX r.

 

Na tym wydarzeniu każdy znajdzie coś dla siebie. Na wystawie znajduje się ponad 1,000 samochodów z całej Europy: Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari, Morgan i wiele innych. Ponadto możesz cieszyć się muzykami ulicznymi z 6 różnych scen, podczas gdy Twoje dzieci bawią się w gry. Istnieje wiele kulinarnych przysmaków w 6 lokalizacjach, które mają różnorodne słodkie i pikantne smaki, a także specjalne burgery i meksykańskie jedzenie. Dla tych, którzy chcą tylko napić się kawy, podziwiając samochody wyścigowe, również możesz się tu udać. Ponadto są utalentowani fryzjerzy, którzy robią piękne fryzury dla pań. Więc nie tylko ubrania, ale także fryzury są tutaj współczesne. Jest to możliwe dzięki stoisku Schwarzkopf.

 

Dzięki szerokim godzinom otwarcia możesz cieszyć się wszystkim, co można tu zobaczyć i zrobić. Poszukaj „Harmonogramu wyścigów” na oficjalnej stronie internetowej, aby nie przegapić żadnego wyścigu. Cena wstępu wynosi 8900 HUF, czyli około 26 EUR za osobę dziennie. Możesz znaleźć adres na oficjalnej stronie internetowej.