28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Hungaroring Classic 2022

Lipiec 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Hungaroring Klasyczny wyścig samochodowy odbywa się w Budapeszcie. Hungaroring Classic przyjeżdża około 50,000 200 odwiedzających, a obecnych będzie ponad 7 samochodów wyścigowych. Istnieje około 2022 wyścigów z różnego rodzaju klasycznymi samochodami. Ponadto na tym klasycznym wydarzeniu samochodowym jest wiele innych rzeczy do zrobienia. Odbywa się w lipcu XNUMX r.

 

Na tym wydarzeniu każdy znajdzie coś do zrobienia. Na wystawie znajduje się ponad 1,000 samochodów z całej Europy: Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari, Morgan i wiele innych. Ponadto możesz cieszyć się muzykami ulicznymi z 6 różnych scen, podczas gdy twoje dzieci grają w gry. Istnieje wiele kulinarnych przysmaków w 6 lokalizacjach, które mają różnorodne słodkie i pikantne smaki, od specjalnych burgerów po meksykańskie jedzenie. Dla tych, którzy chcą tylko wypić filiżankę kawy, podczas gdy podziwiają samochody wyścigowe, również możesz się tu wybrać. Ponadto są utalentowani fryzjerzy, którzy wykonują piękne fryzury dla pań. Więc nie tylko ubrania, ale i fryzury są tu współczesne. Jest to możliwe dzięki stoisku Schwarzkopf.

 

Dzięki szerokim godzinom otwarcia możesz cieszyć się wszystkim, co można tu zobaczyć i zrobić. Poszukaj „Harmonogramu wyścigów” na oficjalnej stronie internetowej, aby nie przegapić żadnego wyścigu. Cena wstępu wynosi 8900 HUF, czyli około 26 EUR za osobę dziennie. Możesz znaleźć adres na oficjalnej stronie internetowej.