Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Hungaroring Classic 2021

Lipiec 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Wyścig samochodowy Hungaroring Classic odbędzie się w Budapeszcie. Wydarzenie odbędzie się w lipcu 2021. Około 50,000 odwiedzają Hungaroring Classic i więcej niż samochody wyścigowe 200. Wokół wyścigów 7 odbywają się różne klasyczne samochody. Ponadto w tym klasycznym wydarzeniu samochodowym jest o wiele więcej rzeczy do zrobienia!

 

Dla wszystkich grup wiekowych istnieje wiele różnych programów. Na przykład ponad 1,000 wystawianych samochodów ze wszystkich zakątków Europy: Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari, Morgan i wiele innych. Oprócz tego impreza oferuje parady klubów samochodowych. Możesz cieszyć się muzyką uliczną na 6 scenach, podczas gdy twoje dzieci grają w gry. W 6 lokalizacjach dla głodnych czeka wiele kulinarnych przysmaków. Od różnorodnych słodkich i pikantnych smaków przez specjalne burgery po meksykańskie jedzenie. Ale ci, którzy chcą tylko wypić filiżankę kawy podziwiając samochody wyścigowe, również znajdą tutaj swoje konto. Również utalentowani fryzjerzy wykonają dla pań wspaniałe fryzury. Więc nie tylko ich ubiór, ale także fryzura są współczesne. To jest oferowane przez stoisko Schwarzkopf.

 

Możesz cieszyć się tym wydarzeniem ze względu na szerokie godziny otwarcia. Aby zobaczyć „Harmonogram wyścigów”, zajrzyj na oficjalną stronę internetową, aby nie przegapić żadnych wyścigów! Opłata za wstęp wynosi około 7900 HUF, co oznacza około 24 EUR na osobę dziennie. Możesz znaleźć adres na oficjalnej stronie internetowej.