Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Hungaroring Classic 2021

Lipiec 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Wyścig samochodowy Hungaroring Classic odbędzie się w Budapeszcie. Wydarzenie odbędzie się w lipcu 2021. Około 50,000 odwiedzają Hungaroring Classic i więcej niż samochody wyścigowe 200. Wokół wyścigów 7 odbywają się różne klasyczne samochody. Ponadto w tym klasycznym wydarzeniu samochodowym jest o wiele więcej rzeczy do zrobienia!

 

Dla wszystkich grup wiekowych jest wiele różnych programów. Na przykład ponad 1,000 wystawionych samochodów ze wszystkich zakątków Europy: Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari, Morgan i wiele innych. Poza tym w ramach imprezy odbywają się parady klubów samochodowych. Możesz cieszyć się muzykami ulicznymi na 6 scenach, podczas gdy twoje dzieci grają w gry. W 6 lokalizacjach dla głodnych jest wiele kulinarnych przysmaków. Od różnorodnych słodkich i pikantnych smaków, przez specjalne hamburgery po meksykańskie potrawy. Ale ci, którzy chcą tylko napić się kawy podziwiając samochody wyścigowe, mogą również znaleźć swoje konto tutaj. Również utalentowani fryzjerzy wykonają wspaniałe fryzury dla pań. Dlatego nie tylko ich ubranie, ale także fryzura są współczesne. To jest oferowane na stoisku Schwarzkopf.

 

Możesz cieszyć się tym wydarzeniem ze względu na szerokie godziny otwarcia. Aby zobaczyć „Harmonogram wyścigów”, zajrzyj na oficjalną stronę internetową, aby nie przegapić żadnych wyścigów! Opłata za wstęp wynosi około 7900 HUF, co oznacza około 24 EUR na osobę dziennie. Możesz znaleźć adres na oficjalnej stronie internetowej.