Niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Hungaroring Classic 2019

Lipiec 12 do lipca 14, 2019

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Wyścig samochodowy Hungaroring Classic odbędzie się w Budapeszcie. Wydarzenie odbędzie się w lipcu 12 do lipca 14 2019. Wokół użytkowników 50,000 przyjeżdżają Hungaroring Classic i więcej niż samochody wyścigowe 200 ogłosiły już swój udział w imprezie. Wyścigi 7 odbywają się ze wszystkimi klasycznymi samochodami. Ponadto w tym klasycznym wydarzeniu samochodowym jest o wiele więcej rzeczy do zrobienia!

 

Istnieje wiele różnych programów dla wszystkich grup wiekowych. Na przykład impreza oferuje parady klubów samochodowych, ponad 1,000 wystawianych samochodów ze wszystkich zakątków Europy: Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari, Morgan i wiele innych. Ciesz się muzykami ulicznymi na 6 scenach, podczas gdy twoje dzieci grają w gry. W 6 lokalizacjach dla głodnych czeka wiele kulinarnych przysmaków. Od specjalnych burgerów po meksykańskie jedzenie po różnorodne słodkie i pikantne smaki. Ale ci, którzy chcą tylko napić się przyjemnej kawy podczas podziwiania wyścigów samochodowych, również znajdą tutaj swoje konto. Specjalnie dla pań utalentowani fryzjerzy wykonają dla nich wspaniałe fryzury. Więc nie tylko ich ubiór, ale także fryzura jest współczesna. To jest oferowane przez stoisko Schwarzkopf.

 

Możesz cieszyć się tym wydarzeniem ze względu na szerokie godziny otwarcia. Aby zobaczyć „Harmonogram wyścigów”, zajrzyj na oficjalną stronę internetową, aby nie przegapić żadnych wyścigów! Opłata za wstęp wynosi 7900 HUF, co oznacza około 24 EUR na osobę dziennie. Możesz znaleźć adres na oficjalnej stronie internetowej.