15 sierpnia (Wniebowzięcie) SHOWROOM OPEN - Lipiec i sierpień OPEN jak zwykle

Jak zainwestować

Zobacz nasze zapasy

Wielu naszych klientów (zarówno klientów prywatnych, jak i profesjonalnych dealerów) kupuje nasze samochody w oparciu o galerie zdjęć i filmy wideo na naszej stronie internetowej. Procedura zakupu jest łatwa:

  1. Nie spiesz się, aby obejrzeć zdjęcia samochodów na naszej stronie internetowej. Każdy reklamowany samochód ma co najmniej 60 zdjęcia, w tym jasny opis i informacje o stanie samochodu. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Mówimy w języku angielskim, niemieckim, francuskim i holenderskim.

  2. Kiedy zdecydujesz się kupić samochód, wyślij e-mail na adres info@erclassics.com z potwierdzeniem, podając swoje pełne imię i nazwisko, adres i numer telefonu. Proszę również wspomnieć o tym, czy chcesz, abyśmy zorganizowali transport, czy też sam odbierzesz samochód. Po otrzymaniu potwierdzenia wyślemy ci fakturę sprzedaży. Wszystkie niezbędne informacje o koncie bankowym znajdziesz na fakturze. Możemy zorganizować finansowanie dla klientów z wielu krajów. Aby uzyskać więcej informacji, zapytaj nasz zespół sprzedaży.

  3. Po otrzymaniu płatności na nasze konto bankowe wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem płatności. Płatności zagraniczne w Europie zwykle trwają około 3 dni roboczych. Przed transportem wykonamy ostateczną kontrolę każdego samochodu (z wyjątkiem samochodów renowacyjnych). Po tym ostatnim sprawdzeniu samochód jest gotowy do transportu (większość samochodów jest odbierana przez naszego spedytora w każdy piątek). Jeśli zdecydowałeś się odebrać samochód sam, możesz pozwolić nam przechowywać samochód w naszym magazynie przez jeden miesiąc bez żadnych kosztów.

  4. Czas potrzebny na transport samochodu zależy od takich czynników, jak długość podróży do miejsca docelowego i pora roku (z powodu kombinacji ładunków ciężarówek). Więcej niż 90% samochodów dostarczanych jest w ciągu tygodnia. Oficjalne dokumenty samochodu zostaną przekazane osobiście przez kierowcę ciężarówki przy dostawie samochodu. Kierowca cię zadzwoni na kilka godzin przed przyjazdem.
ciężarówka
 

Podane poniżej koszty transportu są orientacyjnymi cenami za transport jednego samochodu do miejsca docelowego w Europie lub Ameryce Północnej.

Wszystkie możliwe miejsca na całym świecie, proszę poprosić o wycenę do miejsca docelowego.

Europa
Antwerpia € 425
Barcelona € 1450
bordeaux € 1000
Bruksela € 475
Frankfurt € 600
Geneve € 1250
Hamburg € 600
Lille € 450
Lisbao € 1450
Londyn, Wielka Brytania € 1350
Luksemburg € 600
Lyon € 975
Madryt € 1375
Mediolon € 1350
Monaco € 1450
Monachium € 950
Miły € 1450
Paryż € 750
Roma € 1575
Sevilla € 1350
Wiedeń € 1100
Ameryka Północna
Houston, USA € 1950
Los Angeles, USA € 2450
Miami, USA € 2450
Montreal, Kanada € 3750
New Jersey, USA € 1850
Nowy Jork, Stany Zjednoczone Ameryki € 1850


Transport lotniczy możliwy
Poproś o wycenę miejsca docelowego


Wszystkie możliwe miejsca na całym świecie. Samochód zostanie dostarczony do Twoich drzwi.
Aby uzyskać dokładne koszty transportu do miejsca docelowego, należy zadzwonić:
+ 31 416 751393