Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
+48 72 95 29 801

Niedziela 1 listopada (Dzień Wszystkich Świętych) EXTRA OPEN od 12:00 do 16:00
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Volkswagen Beetle

Beetle, oficjalnie Volkswagen Type 1, to samochód ekonomiczny produkowany przez Volkswagena od 1938 - 2003. W przypadku jednostek 21.000.000 wyprodukowanych w chłodzonej powietrzem, z tyłu silnika, z napędem na tylne koła, Beetle jest najdłużej pracującym i najczęściej produkowanym samochodem z jednej platformy projektowej na całym świecie.

Volkswagen Classic Samochody na sprzedaż

Chociaż Beetle został zaprojektowany w 1930, produkcja w znacznej liczbie rozpoczęła się w 1945. Beetle został wewnętrznie nazwany Volkswagen Type 1 i wprowadzony na rynek po prostu jako "Volkswagen". Późniejsze modele zostały oznaczone jako VW 1200, 1300, 1500, 1302 lub 1303. Garbus stał się powszechnie znany w kraju jako Käfer, a następnie został wprowadzony na rynek w Niemczech. W 1950ach VW Beetle był wygodniejszy i mocniejszy niż większość innych małych samochodów na rynku europejskim. Pozostał on czołowym sprzedawcą w USA, dzięki swojemu powodzeniu wysokiej jakości i innowacyjnej reklamie.

Kupujesz Volkswagen Beetle?

VW Beetle wyposażony był w tylny, tylny napęd, chłodzony powietrzem cylinder 4, silnik bokserski w nadwoziu 2 z płaską przednią szybą, mieszczący pasażerów 4 i zapewniający przechowywanie bagażu pod przednią maską i za tylnym siedzenie. Przednie i tylne zawieszenie zawiera drążki skrętne oraz przedni stabilizator - zapewniające niezależne zawieszenie na wszystkich kołach. Niektóre cechy początkowe zostały następnie zmienione, w tym mechaniczne hamulce bębnowe, okna tylne z dzielonymi szybami, mechaniczne kierunkowskazy i niezsynchronizowana skrzynia biegów. Podczas całej swojej produkcji VW sprzedał Beetle z manualną skrzynią biegów o prędkości 4. Od 1961 VW oferowała opcjonalną wersję półautomatycznej skrzyni Saxomat: zwykłą czterobiegową manualną skrzynię biegów sprzężoną ze sprzęgłem elektromagnetycznym ze sprzęgłem odśrodkowym używanym do pracy na biegu jałowym. Wczesne 1967, Volkswagen oferował opcjonalną półautomatyczną skrzynię biegów, która była trzybiegową manualną maszyną sprzężoną z elektromechanicznym sprzęgłem i przemiennikiem momentu obrotowego.

Volkswagen Beetle

E & R Classics, Twój specjalista Volkswagen Classic Car!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz ekwipunek


Jakie są zalety kupna samochodu Volkswagen Beetle w ER Classics?
- Wielki asortyment klasycznych samochodów na sprzedaż
- Wszystkie samochody są dokładnie sprawdzane przez mechaników we własnej pracowni
- Przegląd techniczny, spawanie i wewnętrzne postępowanie dla samochodu Volkswagen Beetle
- Nasi wyspecjalizowani mechanicy oldtimerów mogą zająć się wszystkimi sprawami
- Możemy zajmować się naprawami, konserwacją i niestandardowymi potrzebami
- Pełna renowacja samochodu Volkswagen Beetle
- Możemy dostarczyć twój klasyczny samochód do dowolnego kraju europejskiego