Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Ford Mustang 1965

Na początku regularnego modelu z 1965 roku, pięć miesięcy po jego wprowadzeniu, w Mustangu wprowadzono kilka zmian. Te samochody są znane jako „późne 65” i zostały zbudowane po zmodyfikowanym nadwoziu z sierpnia 1964 roku. Silnik był silnikiem o pojemności 200 cu (3.3 l) „T-Code” o mocy 120 KM. Produkcja silnika 260 cu w (4.3 l) „F-code” zakończyła się, gdy zakończył się rok modelowy 1964. Został on zastąpiony przez nowy 200 KM 289 cu w (4.7 l) „kod C” silnik z podwójnymi gaźnikami jako bazą V8. Dalej była 225 KM (168 kW; 228 KM) „A-kod” czterolufowa wersja gaźnikowa, a następnie niezmodyfikowana 271 KM (202 kW; 275 KM) „Hi-Po” „K-kod” 289. DC Generator elektryczny został zastąpiony nowym alternatorem. Wersja Mustang GT została wprowadzona jako „Pakiet wyposażenia GT” i zawierała silnik V8 (normalnie 225 KM (168 kW; 228 KM) 289), światła przeciwmgielne montowane na grillu, listwy zaworowe i hamulce tarczowe. Dostępny był teraz czterocylindrowy silnik gaźnikowy.

Mustang był pierwotnie dostępny jako hardtop lub kabriolet, ale we wczesnej fazie projektowania poważnie rozważano również model fastback. Shelby Mustang również pojawił się w 1965 roku.

Mustang z 1965 roku miał regulowane kubełkowe fotele kierowcy i pasażera, radio AM i montowaną w podłodze dźwignię zmiany biegów w różnych kolorach. Dodatkowe opcje wnętrza zostały dodane do roku modelowego 1965. Wnętrze było popularnie nazywane „kucykiem”. Dostępne były osłony przeciwsłoneczne, (mechanicznie) zdalnie sterowane lusterko, konsola podłogowa i ławka.

Opcją stworzoną dla zabawy był Rally-Pac, wprowadzony w 1963 roku po sukcesie Forda w rajdzie Monte Carlo. Rally-Pac był złożonym zegarem i obrotomierzem zamontowanym na kolumnie kierownicy. Był oferowany jako produkt fabryczny za 69.30 USD. Reprodukcje są obecnie dostępne w Mustang Restoration Parts. Kompas, tylne pasy bezpieczeństwa, klimatyzacja i światła cofania były również opcjonalne.

Kup klasyczny samochód Ford Mustang 1965

Znalezienie odpowiedniego dla siebie Forda jest priorytetem numer jeden. Poszukiwanie wymarzonego samochodu często zaczyna się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami na temat samochodu. Czy wolisz oglądać samochód fizycznie? Następnie możesz odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Sprawdź na naszej stronie godziny otwarcia.

Kup klasykę Ford Mustang 1965

Wysokiej jakości klasyczne samochody Ford Mustang 1965 w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Ford Mustang 1965, są porównywane z listą 125 punktów. Oceny tej dokonuje jeden z naszych własnych techników. Dostarczenie klasycznych samochodów w idealnym stanie ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne są więc wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji klasycznego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach samochodów klasycznych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Ford Mustang 1965

W ER Classics możesz oczywiście kupić Forda Mustanga 1965, ale oferujemy również opcję sprzedaży obecnego klasycznego samochodu lub jego wymiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub handlu klasycznym samochodem, skontaktuj się z jednym z nasi eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz showroom, aby omówić możliwości.

Sprzedaj lub handluj Ford Mustang 1965 ?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.

ER Classics ma dla Ciebie odpowiedni klasyczny Ford Mustang 1965!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu klasycznego Forda Mustanga 1965 od ER Classics?

- Szeroka gama klasyków Forda na sprzedaż
- Wszystkie oldtimery zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat
- Własny warsztat z 20 mechanikami
- Rejestracja i inspekcje
- Transport na cały świat do drzwi
- Wysoka jakość i serwis
- Opcje wymiany
- Klienci oceniają nas na 8.9

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego nowego Forda Mustanga 1965, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się internetowym dealerem klasycznych samochodów numer 1 w Europie.