Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Ferrari 348

Ferrari 348 jest dwusonowym samochodem sportowym z napędem na tylne koła napędzanym silnikiem V8, zastępującym Ferrari 328 w 1989 i kontynuującym aż do 1995. 348, oznaczony 348 tb (Trasversale Berlinetta) dla wersji coupe i 348 ts (Spider) dla wersji targa, zawiera normalną 3.4-litrową wersję quad-cam, 4-valve-per-cylinder V8 engine. Podobnie jak w przypadku jego poprzedników, numer modelu został wyprowadzony z jego konfiguracji, z pierwszymi cyframi 2 będącymi przesunięciem, a 3rd z liczbą cylindrów. Silnik był montowany wzdłużnie i sprzężony z poprzeczną manualną skrzynią biegów, taką jak Mondial t. "T" w nazwie modelu 348 tb i ts odnosi się do poprzecznego położenia skrzyni biegów.

Ferrari Classic Cars na sprzedaż

Stylistyka Ferrari 348 różniła się od poprzednich modeli z poprzecznymi wlotami powietrza i prostokątnymi tylnymi światłami przypominającymi Ferrari Testarossę. 348 został wyposażony w dwupompowe sterowanie silnikiem, podwójne nadmiarowe hamulce z przeciwblokadą oraz samodiagnozujące układy klimatyzacji i ogrzewania. Modele z 1993 i innych mają japońskie silniki rozruszników i generatory mocy Nippondenso, które zwiększają niezawodność, a także baterię umieszczoną w przednim lewym błotniku dla lepszej dystrybucji ciężaru. Podobnie jak w przypadku Testarossa, ale odbiegających od 308 i 328, chłodnice oleju i chłodziwa zostały przeniesione z nosa na boki, znacznie poszerzając talię samochodu, ale znacznie ułatwiając chłodzenie kabiny.

Kupujesz Ferrari 348?

Ferrari 348 został wyposażony w układ olejowy z suchą miazgą, który zapobiega głodzeniu oleju przy dużych prędkościach i podczas pokonywania zakrętów. Poziom oleju można dokładnie sprawdzić na prętowym wskaźniku poziomu oleju, gdy silnik pracuje z powodu tej konfiguracji. Ferrari 348 został wyposażony w regulowane zawieszenie na wysokości jezdnej i zdejmowaną tylną ramę pomocniczą w celu przyspieszenia demontażu silnika w celu konserwacji. Pojazd ten służył również jako muł testowy dla Ferrari Enzo.

Ferrari 348

E & R Classics, Twój specjalista od Ferrari Classic Car!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz ekwipunek

Jakie są zalety zakupu samochodu Ferrari 348 w ER Classics?
- Wielki asortyment klasycznych samochodów na sprzedaż
- Wszystkie samochody są dokładnie sprawdzane przez mechaników we własnej pracowni
- Przegląd techniczny, spawanie i wewnętrzne postępowanie dla samochodu Ferrari 348
- Nasi wyspecjalizowani mechanicy oldtimerów mogą zająć się wszystkimi sprawami
- Możemy zajmować się naprawami, konserwacją i niestandardowymi potrzebami
- Zakończ renowację swojego samochodu Ferrari 348
- Możemy dostarczyć twój klasyczny samochód do dowolnego kraju europejskiego