Niedziela 3 marca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 10:00 do 14:00

Historyczna Grand Prix Zandvoort 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Historyczna Grand Prix Zandvoort 2027

Historyczne Grand Prix Zandvoort. Trzydniowy festiwal historyczny z treningami i wyścigami dwunastu różnych klas. Historyczne Grand Prix Zandvoort ma wszystko, od zabytkowych samochodów Formuły 1 po samochody zabytkowe. Oprócz wyścigów odbywają się również różne pokazy, które zapewniają dużą różnorodność podczas 3 dni.

Jakie klasyczne samochody biorą udział w Historycznym Grand Prix Zandvoort 2027

Podczas imprezy możesz cieszyć się wszystkim, co przejeżdża obok Ciebie na 4.3-kilometrowej trasie na wydmach. Całe piękno bogatej historii sportów motorowych przeminie. Marki samochodowe, takie jak Talbot, Aston Martin, Bugatti, Bentley i Frazer Nash pokazują tutaj swoją bogatą historię.

Godziny otwarcia Historyczne Grand Prix Zandvoort 2027

Trzydniowa impreza odbywa się co roku we wrześniu. Pierwsze wyścigi rozpoczynają się codziennie między 08:00 a 09:00 rano, a ostatni wyścig kończy się około 18:00, aw sobotę około 9:30 wieczorem. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia jest mnóstwo czasu, aby cieszyć się wszystkimi pięknymi zabytkowymi samochodami. Chcesz uzyskać więcej informacji na temat dokładnych czasów wyścigów? Następnie możesz zobaczyć pełny program na stronie Historycznego Grand Prix Zandvoort.

Opłaty za wstęp Historyczne Grand Prix Zandvoort 2027

Opłata za bilet dzienny kosztuje od 30 do 40 euro. Wybierasz się na weekend? Wtedy możesz kupić bilet weekendowy. To kosztuje około 60 euro. Kupując bilet masz dostęp do padoku, trybuny głównej i wydm.