Niedziela 2 kwietnia CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 12:00 do 16:00

Historyczna Grand Prix Zandvoort 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Historyczna Grand Prix Zandvoort 2026

Historyczne Grand Prix Zandvoort. Trzydniowy festiwal historyczny z treningami i wyścigami dwunastu różnych klas. Historyczne Grand Prix Zandvoort ma wszystko, od zabytkowych samochodów Formuły 1 po samochody zabytkowe. Oprócz wyścigów odbywają się również różne pokazy, które zapewniają dużą różnorodność podczas 3 dni.
Podczas imprezy możesz cieszyć się wszystkim, co mija Cię na 4.3-kilometrowym torze na wydmach. Przeminie całe piękno bogatej historii sportów motorowych. Swoją bogatą historię pokazują tu takie marki samochodowe jak Talbot, Aston Martin, Bugatti, Bentley czy Frazer Nash. Czy podobają Ci się pojazdy i czy sam chciałbyś je mieć? Który może. Istnieje również możliwość zakupu oldtimerów na Historycznym Grand Prix Zandvoort.

Godziny otwarcia Historyczne Grand Prix Zandvoort 2026

Trzydniowe wydarzenie odbywa się co roku we wrześniu. Pierwsze wyścigi rozpoczynają się codziennie między 08:00 a 09:00 rano, a ostatni kończy się około 18:00, aw sobotę około 9:30 wieczorem. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia jest mnóstwo czasu na podziwianie wszystkich pięknych zabytkowych samochodów. Chcesz uzyskać więcej informacji o dokładnych godzinach wyścigów? Następnie możesz obejrzeć cały program na stronie Historic Grand Prix Zandvoort.

Opłaty za wstęp Historyczne Grand Prix Zandvoort 2026

Opłata za bilet dzienny kosztuje od 30 do 40 euro. Wybierasz się na weekend? Wtedy możesz kupić bilet weekendowy. To kosztuje około 60 euro. Kupując bilet masz dostęp do padoku, trybuny głównej i wydm.

Trasa do historycznego Grand Prix Zandvoort 2026

Do wydarzenia można dotrzeć na kilka sposobów. Można się tam dostać autobusem wahadłowym. Następnie musisz zaparkować na P de Zuid w Zandvoort. Autobus kursuje od 08:30 do 18:30.

Możesz także chodzić autobusem lub pociągiem. Pociąg wysadzi Cię na Van Spijkstraat. Stąd jest 10 minut spacerem. Autobus wysadzi cię przed drzwiami.

Możesz także przyjechać własnym samochodem. Następnie możesz zaparkować na jednym z miejsc parkingowych na terenie. W tym celu musisz kupić bilet parkingowy.

Weekend do historycznego Grand Prix Zandvoort 2026

Kiedy jesteś w drodze przez jeden dzień, cudownie jest nie wracać samochodem, ale iść w wolnym czasie do hotelu lub domku, gdzie możesz coś zjeść. Historyczne Grand Prix Zandvoort oferuje różne pakiety. Oczywiście zawsze można znaleźć różne noclegi w pobliżu Zandvoort.