Niedziela 3 marca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 10:00 do 14:00

Historyczna Grand Prix Zandvoort 2025

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Historyczna Grand Prix Zandvoort 2025

Historyczne Grand Prix Zandvoort. Trzydniowy festiwal historyczny z treningami i wyścigami z dwunastu różnych klas. Historyczne Grand Prix Zandvoort ma wszystko, od historycznych samochodów Formuły 1 po samochody zabytkowe. Oprócz wyścigów odbywają się również różne pokazy, które urozmaicają 3 dni.
Podczas imprezy możesz cieszyć się wszystkim, co mija Cię na 4.3-kilometrowym torze na wydmach. Przeminie całe piękno bogatej historii sportów motorowych. Swoją bogatą historię pokazują tu takie marki samochodowe jak Talbot, Aston Martin, Bugatti, Bentley czy Frazer Nash. Czy podobają Ci się pojazdy i czy sam chciałbyś je mieć? Który może. Istnieje również możliwość zakupu oldtimerów na Historycznym Grand Prix Zandvoort.

Godziny otwarcia Historyczne Grand Prix Zandvoort 2025

Trzydniowe wydarzenie odbywa się co roku we wrześniu. Pierwsze wyścigi rozpoczynają się codziennie między 08:00 a 09:00 rano, a ostatni kończy się około 18:00, aw sobotę około 9:30 wieczorem. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia jest mnóstwo czasu na podziwianie wszystkich pięknych zabytkowych samochodów. Chcesz uzyskać więcej informacji o dokładnych godzinach wyścigów? Następnie możesz obejrzeć cały program na stronie Historic Grand Prix Zandvoort.

Opłaty za wstęp Historyczne Grand Prix Zandvoort 2025

Opłata za bilet dzienny kosztuje od 30 do 40 euro. Wybierasz się na weekend? Wtedy możesz kupić bilet weekendowy. To kosztuje około 60 euro. Kupując bilet masz dostęp do padoku, trybuny głównej i wydm.

Trasa do historycznego Grand Prix Zandvoort 2025

Do wydarzenia można dotrzeć na kilka sposobów. Można się tam dostać autobusem wahadłowym. Następnie musisz zaparkować na P de Zuid w Zandvoort. Autobus kursuje od 08:30 do 18:30.
Możesz także chodzić autobusem lub pociągiem. Pociąg wysadzi Cię na Van Spijkstraat. Stąd jest 10 minut spacerem. Autobus wysadzi cię przed drzwiami.
Możesz także przyjechać własnym samochodem. Następnie możesz zaparkować na jednym z miejsc parkingowych na terenie. W tym celu musisz kupić bilet parkingowy.