Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Historyczna Grand Prix Zandvoort 2024

Wrzesień 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Ze względu na spektakularne połączenie serii wyścigowych od historycznej Formuły 1 do klasycznych samochodów, Historyczna Grand Prix Zandvoort stała się ważnym wydarzeniem wyścigowym. Zandvoort ożywa podczas trzydniowego festiwalu historycznego dzięki treningom i wyścigom dla dwunastu różnych klas. Ponadto istnieją cztery różne pokazy, które oferują 3 dni różnorodności. To wydarzenie wyścigowe odbędzie się we wrześniu 2024 r.

 

Samochody turystyczne, GT, samochody sportowe i samochody formułowane są na torach o długości 4.3 km na wydmach. Możesz cieszyć się bogatą historią sportów motorowych we wszystkich aspektach, zarówno na torze, jak iw dzielnicy kierowców. Wielu uczestników z kraju i zagranicy, jak co roku, okaże entuzjazm dla tego wydarzenia. Marki samochodów, takie jak Talbot, Aston Martin, Bugatti, Bentley i Frazer Nash, prezentują swoje piękne modele samochodów na historycznej Grand Prix Zandvoort. Możesz także kupić klasyczne samochody tutaj.

 

Opłaty za wstęp za bilet całodniowy, który daje dostęp do padoku, trybuny głównej i wydm, wynoszą około 35 €. Ta cena dotyczy piątku, soboty i niedzieli. Jeśli wybierasz się na weekend, zapłacisz około 60 €. Dzięki długim godzinom otwarcia podczas tego trzydniowego wydarzenia możesz rozejrzeć się i cieszyć wszystkimi imponującymi wyścigami i samochodami. Adres to Circuit Park Zandvoort przy Burgemeester van Alphenstraat 108.