28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Historyczna Grand Prix Zandvoort 2023

Wrzesień 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Zandvoort ożywa podczas historycznego trzydniowego festiwalu dzięki wyścigom na dwanaście różnych klas i treningów. Dzięki doskonałemu połączeniu serii wyścigów od historycznej Formuły 1 do klasycznych samochodów, Historyczna Grand Prix Zandvoort stała się ważnym wydarzeniem wyścigowym. Aby zapewnić 3 dni różnorodności, dostępne są cztery różne pokazy. To spektakularne wydarzenie odbywa się we wrześniu 2023 r.

 

Dzięki obwodowi o długości 4.3 km na wydmach do akcji wkraczają GT, samochody turystyczne, samochody sportowe i samochody Formuły. Możesz podziwiać bogatą historię sportów motorowych we wszystkich jej aspektach, zarówno na torze, jak iw dzielnicy rowerzystów. Podczas historycznej Grand Prix Zandvoort takie marki samochodów jak Bugatti, Bentley, Aston Martin, Frazer Nash i Talbot zaprezentują swoje piękne, klasyczne samochody. Każdego roku jest wielu uczestników z kraju i zagranicy, którzy są entuzjastycznie nastawieni do tego wydarzenia. Ponadto można tutaj kupić klasyczne samochody.

 

Opłata za wstęp za bilet całodniowy, który daje dostęp do padoku, trybuny głównej i wydm wynosi około 35 €. Cena ta obowiązuje w piątek, sobotę i niedzielę. Jeśli chcesz wyjechać na weekend, za bilet weekendowy zapłacisz około 60 euro. Dzięki szerokim godzinom otwarcia podczas tego 3-dniowego wydarzenia możesz rozejrzeć się i cieszyć wszystkimi imponującymi wyścigami i samochodami. Adres to Circuit Park Zandvoort przy Burgemeester van Alphenstraat 108.