28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Historyczna Grand Prix Zandvoort 2022

Wrzesień 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Dzięki sukcesowi Historyczna Grand Prix Zandvoort stała się ważnym wydarzeniem wyścigowym i oferuje wspaniałe połączenie serii wyścigów od historycznej Formuły 1 do klasycznych samochodów. Holenderskie miasto Zandvoort ożywa podczas trzydniowego festiwalu dzięki treningom i wyścigom dla dwunastu różnych klas. Istnieją również cztery różne pokazy, które zapewniają 3 dni różnorodności. Wydarzenie odbędzie się we wrześniu 2022 r.

 

Możesz cieszyć się bogatą historią sportu motorowego we wszystkich jego aspektach, zarówno na torze, jak iw dzielnicy rowerzystów. Na trasie o długości 4.3 km na wydmach pojawiają się samochody turystyczne, GT, samochody sportowe i formuły. Wielu uczestników z kraju i zagranicy co roku entuzjastycznie podchodzi do tego wydarzenia. Bugatti, Bentley, Aston Martin, Frazer Nash i Talbot zaprezentują swoje piękne klasyczne samochody na Historic Grand Prix Zandvoort. Możesz także kupić klasyczne samochody tutaj.

 

Możesz się rozejrzeć i cieszyć wszystkimi imponującymi samochodami podczas tego 3-dniowego wydarzenia dzięki szerokim godzinom otwarcia. Cena biletu całodniowego, który daje dostęp do padoku, trybuny głównej i wydm, wynosi około 35 € w piątek, sobotę i niedzielę. Za równoważny bilet weekendowy zapłacisz około 60 €. Adres to Circuit Park Zandvoort przy Burgemeester van Alphenstraat 108.