Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Historyczna Grand Prix Zandvoort 2021

Wrzesień 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Dzięki spektakularnej mieszance serii wyścigów od historycznej Formuły 1 do klasycznych samochodów, Historyczna Grand Prix Zandvoort stała się ważnym wydarzeniem wyścigowym. Zandvoort ożywa podczas trzydniowego festiwalu historycznego dzięki treningom i wyścigom dla dwunastu różnych klas. Ponadto istnieją cztery różne pokazy, które zapewniają 3 dni różnorodności. To wydarzenie wyścigowe odbędzie się we wrześniu 2021 r.

 

Samochody turystyczne, GT, samochody sportowe i samochody formułowane są na 4.3-kilometrowym torze wydm. Możesz cieszyć się bogatą historią sportu motorowego we wszystkich jego aspektach, zarówno na torze, jak iw dzielnicy rowerzystów. Wielu uczestników z kraju i zagranicy, jak co roku, będzie entuzjastycznie nastawionych do tego wydarzenia. Marki samochodów, takie jak Talbot, Aston Martin, Bugatti, Bentley i Frazer Nash, zaprezentują swoje piękne klasyczne samochody na Historic Grand Prix Zandvoort. Możesz także kupić klasyczne samochody tutaj.

 

Dzięki szerokim godzinom otwarcia podczas tego 3-dniowego wydarzenia możesz rozejrzeć się i cieszyć wszystkimi imponującymi samochodami i wyścigami. Bilet wstępu w formie biletu dziennego, który daje dostęp do padoku, trybuny głównej i wydm kosztuje około 35 euro w piątek, sobotę i niedzielę. Za kartę weekendową płacisz około 60 euro. Adres to Circuit Park Zandvoort przy Burgemeester van Alphenstraat 108.