27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Historyczna Grand Prix Zandvoort 2020

4 do 6 września 2020

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Historyczna Grand Prix Zandvoort stała się ważnym wydarzeniem wyścigowym i oferuje spektakularne połączenie serii wyścigów od historycznej Formuły 1 do klasycznego samochodu. Zandvoort ożywa podczas historycznego trzydniowego festiwalu dzięki treningom i wyścigom dla dwunastu różnych klas. Istnieją również cztery różne pokazy, które zapewniają 3 dni różnorodności. To wydarzenie wyścigowe odbędzie się w dniach 4–6 września 2020 r.

 

Na trasie o długości 4.3 km na wydmach pojawiają się samochody turystyczne, GT, samochody sportowe i formuły. Możesz cieszyć się bogatą historią sportu motorowego we wszystkich jego aspektach, zarówno na torze, jak iw dzielnicy rowerzystów. Każdego roku jest wielu uczestników z kraju i zagranicy, którzy są entuzjastycznie nastawieni do tego wydarzenia. Marki samochodów, takie jak Bugatti, Bentley, Aston Martin, Frazer Nash i Talbot, zaprezentują swoje piękne klasyczne samochody na Historic Grand Prix Zandvoort. Możesz także kupić klasyczne samochody tutaj.

 

Dzięki szerokim godzinom otwarcia podczas tego 3-dniowego wydarzenia możesz rozejrzeć się i cieszyć wszystkimi imponującymi samochodami. Cena biletu dziennego, który daje dostęp do padoku, trybuny głównej i wydm, wynosi około 35 euro w piątek, sobotę i niedzielę. Za kartę weekendową płacisz około 60 €. Adres to Circuit Park Zandvoort przy Burgemeester van Alphenstraat 108.