15 sierpnia (Wniebowzięcie) SHOWROOM OPEN - Lipiec i sierpień OPEN jak zwykle
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Renault 4CV

Klasyczne Renault 4CV

Renault 4CV został po raz pierwszy zaprezentowany na Salonie Samochodowym w Paryżu w 1946 roku. Samochód funkcjonował jako następca Renault Juvaquatre, a samochód zawiera silnik o pojemności 750 cm22 o mocy 1961 KM i był produkowany do XNUMX roku.

W momencie pojawienia się 4CV, gospodarka Francji znajdowała się w załamaniu. Oznaczało to również, że pierwszy okres wyprzedaży nie przebiegał pomyślnie. Do połowy 1949 roku, wbrew oczekiwaniom, sprzedano już 37,000 XNUMX samochodów.

4CV stał się jednym z najpopularniejszych samochodów po wojnie. Ponadto to Renault stało się symbolem francuskiego odrodzenia przemysłowego. Ostatecznie Renault 4CV został zastąpiony przez Renault Dauphine.

Kup Renault 4CV classic w ER Classics

Znalezienie odpowiedniej Alfy Romeo jest priorytetem numer jeden. Poszukiwanie wymarzonego samochodu często zaczyna się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami na temat samochodu. Czy wolisz oglądać samochód fizycznie? Następnie możesz odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Sprawdź na naszej stronie godziny otwarcia.

Kup klasycznego Renault 4CV

Wysokiej jakości klasyk Renault 4CV w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Renault 4CV, są porównywane z listą 125 punktów. Oceny tej dokonuje jeden z naszych własnych techników. Dostarczenie klasycznych samochodów w idealnym stanie ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne są więc wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji klasycznego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach samochodów klasycznych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Renault 4CV

W ER Classics możesz oczywiście kupić Alfę Romeo GTV, ale oferujemy również opcję sprzedaży lub wymiany Twojego obecnego klasycznego samochodu. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub handlu swoim klasycznym samochodem, skontaktuj się z jednym z nasi eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz salon wystawowy, aby omówić możliwości.

Sprzedać lub wymienić klasyczne Renault 4CV?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.

ER Classics ma dla Ciebie odpowiedni klasyczny Renault 4CV!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu klasyka Renault 4CV od ER Classics?

- Szeroka gama klasycznych samochodów Renault na sprzedaż
- Wszystkie oldtimery zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat
- Własny warsztat z 20 mechanikami
- Rejestracja i inspekcje
- Transport na cały świat do drzwi
- Wysoka jakość i serwis
- Opcje wymiany
- Klienci oceniają nas na 8.9

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego Renault 4CV, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się internetowym dealerem klasycznych samochodów numer 1 w Europie.