Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Jaguar F-Type

Jaguar F-Type to dwumiejscowy samochód sportowy marki 2013, wyprodukowany przez brytyjskiego producenta samochodów Jaguar Land Rover pod marką Jaguar. Konstrukcja oparta jest na skróconym kabriolecie XK. Jest duchowym następcą słynnego E-Type. Jest także zamiennikiem Jaguara XK. Samochód został pierwotnie wydany jako dwudrzwiowy kabriolet z miękkim dachem, z wersją 2 z szybkim coupe coupe później w 2013.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż

Koncepcja typu F.
Typ F został zaprezentowany na Detroit Motor Show w styczniu 2000. Był to dwumiejscowy roadster z silnikiem 3.0 V6 sedana S-Type. Geoff Lawson pracował nad rozwojem samochodu, ale nagle zmarł w 1999. Projekt kontynuował Ian Callum. Ten projekt został szybko anulowany, ale później został przywrócony.

Kabriolet typu F.
Kabrioletowa wersja Jaguara F-Type została zaprezentowana po raz pierwszy w Sundance w Londynie, a następnie została zaprezentowana na Paris Motor Show w 2013.

Kupujesz Jaguara typu F?

Coupe typu F.
Wersja coupe została zaprezentowana podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles w 2013 r. (F-Type R Coupé) i Tokyo Motor Show w 2013 r., A następnie w 2013 r. Odbyły się coroczne nagrody Jaguar Academy of Sport. Pojazd trafił do sprzedaży wiosną 2014 roku. Wprowadzone modele to F-Type (340 KM), F-Type S (380 KM) i F-Type R (550 KM).

Typ SVR typu F.
Podczas salonu samochodowego w Genewie w marcu 2016 Jaguar zaprezentował model SVR typu F. Samochód ma ten sam litrowy silnik V5.0 z doładowaniem 8, co V8 S i R. Samochód jedzie z 567 do 6500 km na godzinę w 0 sekund i ma maksymalną prędkość 100 km na godzinę. Kabriolet może osiągnąć prędkość 3.5 km na godzinę.

Jaguar F-Type

E & R Classics, Twój specjalista od Jaguar Classic Car!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz ekwipunek

Jakie są zalety zakupu samochodu Jaguar typu F w ER Classics?
- Wielki asortyment klasycznych samochodów na sprzedaż
- Wszystkie samochody są dokładnie sprawdzane przez mechaników we własnej pracowni
- Przegląd techniczny, spawanie i procedury wewnętrzne dla Twojego samochodu Jaguar typu F.
- Nasi wyspecjalizowani mechanicy oldtimerów mogą zająć się wszystkimi sprawami
- Możemy zajmować się naprawami, konserwacją i niestandardowymi potrzebami
- Kompletna renowacja samochodu Jaguar typu F.
- Możemy dostarczyć twój klasyczny samochód do dowolnego kraju europejskiego