Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Jaguar MK II

Jaguar MK II to luksusowa sportowa limuzyna. Mark II był produkowany od 1959 do 1967 roku i funkcjonuje jako następca Mark I. Mark II nie miał jednak bezpośredniego następcy. Samochód jest dostępny z trzema typami silników, a mianowicie 2.4, 3.4 i 3.8 litra. Mark 2.4 ma 120 KM, Mark 3.4 ma 210 KM, a Mark 3.8 ma 220 KM.

Jaguar Classic Cars na sprzedaż

Nadwozie samochodu przeszło kilka zmian w porównaniu do swojego poprzednika. Jedną z tych zmian było przeprojektowanie samochodu powyżej talii, co poprawiło widoczność o 18 procent. Zmienione nadwozie zawierało również inną osłonę chłodnicy i większe lampy, które zostały przeniesione. Nadwozie samochodu nie było jednak jedyną częścią samochodu, która została zmieniona. We wnętrzu samochodu poprawiono układ wskaźników. W Jaguarze MK II hamulce tarczowe na cztery koła stały się standardem.

Kupujesz Jaguara MK II?

Na przykład 3.4 litra osiąga prędkość maksymalną 119.9 km / h. Samochód rozpędza się od 193 do 0 mil / h (60 km / h) w zaledwie 97 sekundy. W porównaniu do 11.9 litra, 3.4 litra osiąga prędkość maksymalną 3.8 km / h, a od 125 do 201 mil na godzinę (0 km / h) w zaledwie 60 sekundy. Łącznie Jaguar wyprodukował 97 samochodów z serii Mark II. Po 8.5 roku nazwy 83976 i 1967 litra Mark II zmieniono na 2.4 i 3.4.

Jaguar MK II

E & R Classics, Twój specjalista od Jaguar Classic Car!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz ekwipunek

Jakie są zalety zakupu samochodu Jaguar MK II w ER Classics?
- Wielki asortyment klasycznych samochodów na sprzedaż
- Wszystkie samochody są dokładnie sprawdzane przez mechaników we własnej pracowni
- Przegląd techniczny, prace spawalnicze i wewnętrzne dla Twojego samochodu Jaguar MK II
- Nasi wyspecjalizowani mechanicy oldtimerów mogą zająć się wszystkimi sprawami
- Możemy zajmować się naprawami, konserwacją i niestandardowymi potrzebami
- Kompletna renowacja twojego samochodu Jaguar MK II
- Możemy dostarczyć twój klasyczny samochód do dowolnego kraju europejskiego