Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Honda NSX

Honda NSX to samochód sportowy z silnikiem umieszczonym centralnie. Nazwa NSX wywodzi się od HP-X, który również był samochodem sportowym. N w skrócie oznacza NSX oznacza „nowy”, a S oznacza „samochód sportowy”. X odnosi się do matematycznego symbolu X, który oznacza nieznaną zmienną. Jeśli chodzi o nazwę, X oznacza „nieznany świat”.

Honda Classic Cars na sprzedaż

Pierwsza generacja NSX była produkowana od 1990 do 2005 roku. Masahito Nakano i Shigeru Uehara kierowali zespołem, który zaprojektował samochód. Kokpit myśliwca F-16 był inspiracją dla stylizacji samochodu. NSX był wyjątkowy, ponieważ był to pierwszy samochód produkowany masowo, który posiadał całkowicie aluminiowe nadwozie. Samochód został zaprezentowany na Chicago Auto Show w 1989 roku. Na przestrzeni lat samochód przeszedł kilka modernizacji i liftingów.

Kupujesz Hondę NSX?

Druga generacja jest produkowana od 2016 roku. Honda zamierzała wypuścić następcę NSX w 2010 roku. Jednak już rok później Honda zdecydowała, że ​​zamierza odwołać plan ze względu na warunki ekonomiczne. Koncepcja drugiej generacji została zaprezentowana na North American International Auto Show w 2012 roku. Rzeczywisty samochód był pokazywany dopiero w 2015 roku i sprzedawany dopiero w 2016 roku. Skrót oznaczał teraz coś innego, a mianowicie: New Sports eXperience.

Honda NSX

E & R Classics, Twój specjalista od Hondy Classic Car!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz ekwipunek

Jakie są zalety zakupu samochodu Hondy NSX w ER Classics?
- Wielki asortyment klasycznych samochodów na sprzedaż
- Wszystkie samochody są dokładnie sprawdzane przez mechaników we własnej pracowni
- Przegląd techniczny, spawanie i postępowanie wewnętrzne dla Twojego samochodu Honda NSX
- Nasi wyspecjalizowani mechanicy oldtimerów mogą zająć się wszystkimi sprawami
- Możemy zajmować się naprawami, konserwacją i niestandardowymi potrzebami
- Kompletna renowacja samochodu Honda NSX
- Możemy dostarczyć twój klasyczny samochód do dowolnego kraju europejskiego